Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek? Páromat korházban...

Mit tegyek? Páromat korházban van a 38 hétes terhes. Én dolgoznák, de nem tudom kire hagyni a 21 honapos gyerekemet.

Figyelt kérdés
Hogy lehetne ezt megoldani?
2016. febr. 5. 13:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
nagymama, baby sitter, tappenz
2016. febr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

Hogyhogy hogy lehetne ezt megoldani? Nem értem ezt mért itt kell kérdezni. Nagyszülők, szomszéd, barátok, ennyi. Vegyél ki szabit/betegszabit te.

Erre eddig nem gondoltatok hogy mi lesz ha kórházba kerül a feleséged, illetve szülni is ugye a kórházban fog, akkor is kell valakinek vigyázni a nagyobbra amíg te dolgozol.

2016. febr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Szabadságot veszel ki, táppénzre mész, vagy segítenek a nagyszülők. Más megoldás nem nagyon van.
2016. febr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

Neked ez megoldhatatlan probléma???

"dolgoznák" helyett dolgoznék

2016. febr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is szabin volt az utolsó két hetemben, itthon a 2 tesóval. Ez van.Annyi hátulütője volt, ahogy hazajöttem már másnap mennie kellett dolgozni. Én meg itthon egyedül 3-al pár nappal szülés után.
2016. febr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én összesen 5 hetet voltam kórházban a terhességem alatt. Nagyszülők, szabadság, táppénz majd bébiszitter.
2016. febr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

Ezt nem értem, egész terhesség alatt nem beszéltetek erről, hogy hogyan lesz a kórházi napok alatt.

Nagyik, rokonok?

2016. febr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

család, barát ismerős.. de leginkább szabi és táppénz.


1-1 napra -ha a munka megengedi- a gyereket is lehet vinni (pl irodába)

2016. febr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Kèt rokon lett volna erre az időre,de az egyik lebetegedett a másik meg csak akkor vállalja ,hogy ha hozzá viszem .
2016. febr. 5. 14:18
 10/22 anonim ***** válasza:
81%
akkor vidd hozzá....vagy vegyél ki szabit...tényleg nem értem ez miért olyan nagy probléma.
2016. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!