Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek? Páromat korházban...

Mit tegyek? Páromat korházban van a 38 hétes terhes. Én dolgoznák, de nem tudom kire hagyni a 21 honapos gyerekemet.

Figyelt kérdés
Hogy lehetne ezt megoldani?
2016. febr. 5. 13:13
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
32km-re lakik tölünk,ö a nagymama aki 59 évesen nemhajlandó eljőnni az unokájára vigyázni.
2016. febr. 5. 14:23
 12/22 anonim ***** válasza:
84%
ha nincs gyakorlata, nem bíznám rá a gyermekem. Keress egy baby sittert, vagy add magánbölcsődébe vagy vegyél ki szabadságot
2016. febr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nincs gyakorlata!? Három gyerekt nevelt fel!
2016. febr. 5. 14:26
 14/22 anonim ***** válasza:
66%

Te jó ég! Hát milyen nagyi az ilyen, 32 kilométert nem tud megtenni, hogy elmenjen az unokára vigyázni!

*irónia off*

Fordítsuk csak meg!


Te jó ég! Milyen apa az ilyen! Arra nem képes, hogy levigye a munkaképes korú nagyihoz a gyereket, ha már ő arra képtelen, hogy vigyázzon rá! Minek neked második?

2016. febr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
80%
Egy épkézláb mondatot se tudott leírni...én elhiszem,hogy azt se tudja,mikor van elseje!
2016. febr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

édesanyám is három gyereket nevelt fel, de nem hagyom vele az unokámat 2 hétre, mert fogalma sincs hogy működik a légzésfigyelő, hogy mi a hozzátáplálás terén a mai trend, hogy hogyan sterilizál a mikró, hogy hogyan szeretem a cumisüvegeket elmosni, hogy hogyan kell a tápszert bekeverni hogy mi a teendő ha a gyerek fulldoklik vagy hogy kell a babakocsit megdönteni ha épp üvölt benne a gyerek mert nem jó neki vízszintesen.


persze a Te gyermeked már nagyobb. na de most akkor győzködni akarsz?? ha ilyen nyugodtan rá bíznád akkor miért nem teszed?? tényleg írd már le hogy mi a gond mert segítséget vársz mi meg találgathatunk..

2016. febr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
*unokáját
2016. febr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem veszel ki szabadságot és vigyázol rá te? Hm?
2016. febr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el pár napra a nagyihoz, vagy fizess bébiszitternek.
2016. febr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy ezeket a köröket miért nem futottátok már le fejben réges régen? 38 hetesen már simán lehet szülni, ez nem meglepetés helyzet szerintem...

Ha nem tudsz szabira menni, akkor kénytelen leszel elvinni a nagyinak. Tarts neki egy gyorstalpalót, hogy mit hogyan szoktatok csinálni a kicsivel otthon.

2016. febr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!