Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi történik, ha a gyereket...

Mi történik, ha a gyereket nem engedem hisztizni?

Figyelt kérdés
2 éves fiú. Sokat hisztizik,de olyankor mindig otthagyom. Volt olyan durva hisztije is hogy betettem a kiságyába sírni,mert semmi nem hatott rá.A mai napig eljutottunk odáig,hogy ha sírni kezd,már ha csak elfordulok tőle,abbahagyja. Ez nekem jó,de vajon neki?
2016. júl. 24. 18:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Lányom két éves múlt. Iszonyú hisztiket rendez. Ma pl azért mert nem ehetett pudingot reggelire. Szép szó, leguggolás,magyarázás abszolút hatástalan. Ölelgetni, marhára nem hagyja magát ilyenkor. Na ebben az esetben mégis mi a jó francot csináljak? Üvöltöttem, mert már rohadtul nem bírtam. Persze tudom ez nem megoldás. De akkor mégis mi?
2016. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!