Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg ennyire borzalmas...

Tényleg ennyire borzalmas dolog, hogy a kislányom csak hűtőhidegen issza a tejet, kakaót stb-t?

Figyelt kérdés

3 éves, kiveszem a hűtőből, kitöltöm a bögréjébe és megissza. Az egyik nagyszülőpár teljesen kiakadt, hogy felelőtlenek, lusták és nemtörődömök vagyunk, rá kell szoktatni arra, hogy langyos legyen.


Valóban nem "szoktatom", de minden reggel felteszem a kérdést, hogy kicsit megmelegítsem-e. A lánykám havonta legfeljebb egyszer mond erre igent, a többi alkalommal elkortyolgatja hidegen. (Sőt régebben volt egy-két alkalommal, hogy azért kicsit megmelegítettem, a negyedét se itta meg, ezért sem erőltettem.)


2016. nov. 16. 20:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
Másfél éves a kisfiam, én mindent a hűtőből adok neki. Igaz tejet még nem iszik, de gyümölcslevet, joghurtot, ezeket mindet hűtő idegen issza. Ugyanígy ette,itta már nyolc hónapos korában is. Sőt, ha maradt tápszer, azt is a hűtőből adtam. Még soha életében nem volt beteg.
2016. nov. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom a nagyszülők a fagyit is ördögtől valónak tartják...
2016. nov. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem borzalmas.Én például kiskorom óta rosszul vagyok a meleg tejtől,a kakaót,a sima tejet, a müzlit is hidegen fogyasztom.Egyedül a kávé az amit eltudok viselni langyosan,mert attól nem vagyok rosszul.Gondolkoztam azon,hogy talán a laktóz miatt van.De egyébként ki hogy reagál rá,van aki csak melegen issza meg.

Ha kakaót csinálok,vagy probol kávét akkor egy nagyon kicsi tejet öntök rá,megmikrózom,hogy felolvadjon benne minden,aztán hideg tejet öntök rá.

19/l

2016. nov. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A tejet csak hidegen issza a fiam. A kakaónál változó.

Azt megissza melegen, amit én csinálok. Vagyis azt csak úgy hajlandó meginni.

Viszont Mizo-t és társait hidegen issza.

2016. nov. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!