Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg szar szülő lennék?

Tényleg szar szülő lennék?

Figyelt kérdés
Van egy 1,5 éves Kislányom..Többször írtam már fel ide miatta, mert elég nehezen kezelhető..Sokszor vannak düh kitörései, hisztizik, verekszik, csíp, harap..Próbálunk rá megoldást találni, mindig rászólunk, kivonjuk a játékból, próbáljuk hasznos dolgokkal lefárasztani..Tudom hogy nehéz vele, és tényleg következetesen kezeljük, néha máe javulást is látok..Ma viszont úgy jártam mint még soha..Elmentünk játszóházba, és a kislányom nagyon csúnyán fejbe vágott egy másik gyereket..Tényleg elég erősen, és pont a kutacsánál..A másik gyerek anyukája pedig artikulálatlan módon, mindenféle vulgárisat ordított a gyerekemre..Teljesen elhűltem, és elkezdtem öltöztetni a kislányt közbe pedig mondtam anyukának hogy én nm hiszem hogy ordíthatna, és így beszélhetne egy gyerekkel, és megértem hogy felhúzta magát szóljon nekem, és én intézem a saját gyerekemet, meg hogy egy felnőttnek kell hogy több esze legyen, és inkább velem kiabáljon, mert a szívem megszakad a gyerekért mikor látom hogy ott áll, és hallgatja a fröcsögést..ényleg nem emeltem meg a hangom..Erre Anyuka ír nekem a facebookon hogy állítsam le a gyereket, mert nem hagyja hogy bántalmazza az övét, meg hogy így is toleráns volt..Aztán tiltott..Szerintetek tényleg szakemberhez kéne vigyem a lányom??Nagyon bánt hogy így viselkedik az anyuka, de nem tudom én hogy reagálnék ha így megütnék az én gyerekemet, és már abba is tanácstalan vagyok mit kezdjek ezzel a verekedéssel..1,5 éves..
2016. dec. 19. 23:36
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
40%

Te is hibas vagy, a masik anyuka is.

Miert viszed jatszohazba, ha ilyen vadoc?

2016. dec. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
41%
Vidd szakemberhez. Átlag gyereknek nincsenek dühkitörései.
2016. dec. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Hát igazából pont azért hogy lefárasszam..Ilyen hidegbe nem tudom játszótérre, vagy a szabadba vinni, és ha nincs lefárasztva akkor nem nagyon alszik, és próbálom közösséghez is szoktatni..Általában szokott hatni ha rászólok, de ezt nem tudtam elcsípni..Egyébként komolyan gondolkodom rajta hogy fenekére csapok vagy ilyesmi, mert erre megoldást kell találnom..Próbáljuk keresni az okát, de én azt veszem észre hogy azon idegesíti fel magát hogy nem tudja kifejezni az akaratát..Nem beszél még..
2016. dec. 19. 23:45
 4/41 anonim ***** válasza:
68%
A friss levego jobb lenne...
2016. dec. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
31%

Aham, és te hol voltál, míg a lányod verekedett?


Ha tudod, hogy problémás, akkor közösségben miért nem figyelsz rá fokozottabban? Egyébként marha nagy mázlid van, h nem velem futott össze a lányod, mert egyikőtök sem tette volna zsebre, amit kap.

2016. dec. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Uhh..oké..én nem tettem volna zsebre..oké nem figyeltem rá eléggé..de mit is csináltál volna egy 18 hós gyerekkel amit nem tett volna zsebre??csak mert akkor taníts mester vagy hallgass el..Érdekel a véleményed, hogy verésen kívül mivel bírnál jobb belátásra egy ilyen pici gyereket hm?Csak mert úgy ordítottak vele hogy lobogott a haja, és erre az volt a reakció hogy ment volna tovább játszani..Okoska..Te is itt vagy kemény gyk-n úgy látom..Tényleg mázlim volt hogy nem veled futottam össze, hülyéből épp elég van..nincs szükségem többre köszi..a hasznos választ is..
2016. dec. 20. 00:20
 7/41 anonim ***** válasza:
53%

1,5 eves meg olyan pici ... nekem is ekkoram van, o nagyon nyugodt.

Viszont nalunk is van a jatszohazban 1-2 verekedos gyerek, ok mar 3 ev koruliek. Ha ilyen, figyelj oda ra minden pillanatban, hogy ne legyen konfliktus.

A masik anyuka meg egy idegbeteg barom, mit kepzel, hogy kiabal egy idegen kisgyerekkel ??

2016. dec. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
49%

Szia.


Először is, amit a másik anyuka művelt, az nonszensz, és felháborító. Az, hogy ezek után rád írt a facebookon, és fenyeget pedig több a soknál.


A kisgyerek kapcsán nyugodtan keress meg szakembereket. Sok mindentől lehet, hogy így viselkedik, ami az esetleges betegségtől kezdve- legrosszabb lehetőség - addig mehet, hogy egyszerűen msot ilyen, és kinövi. Nem tudhatod.

Amit tehetsz, hogy mindig szemmel tartod, figyelsz. Mást mit is tehetnél, hiszen 1,5 éves...

2016. dec. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
59%

"mert a szívem megszakad a gyerekért mikor látom hogy ott áll, és hallgatja a fröcsögést.."


És akkor az az anya mit érezzen, mikor a saját gyerekét jól fejbe kólintják? Direkt..


Igen, a verekedős, csípős, marós, harapós, agresszív gyerekedet vidd el orvoshoz! Te sem bírsz vele! Valamiért csak ilyen lett!

2016. dec. 20. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
80%

Az egy dolog,hogy a kérdező gyereke verekedős. Az meg mindehol előfordul,hogy egy gyerek ráver a másikra,oviban is. Lányomat is harapták meg,nyoma nem volt ugyan. Ha rendszeres lenne,biztosan szólnék. Amúgy meg hagyni kell,had rendezzék le egymás között.

Szóval ha én lányom kapott volna a tiédtől,enyémet vigasztaltam volna,és annyit vártam volna el csak,hogy te kérj bocsánatot,ha ő még nem beszél,ö meg ölelje meg az enyémet. Ha az én lányom bántotta volna,megszidom és odaküldöm bocsánatot kérni (ö beszélt már ennyi idősen).

2016. dec. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!