Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg szar szülő lennék?

Tényleg szar szülő lennék?

Figyelt kérdés
Van egy 1,5 éves Kislányom..Többször írtam már fel ide miatta, mert elég nehezen kezelhető..Sokszor vannak düh kitörései, hisztizik, verekszik, csíp, harap..Próbálunk rá megoldást találni, mindig rászólunk, kivonjuk a játékból, próbáljuk hasznos dolgokkal lefárasztani..Tudom hogy nehéz vele, és tényleg következetesen kezeljük, néha máe javulást is látok..Ma viszont úgy jártam mint még soha..Elmentünk játszóházba, és a kislányom nagyon csúnyán fejbe vágott egy másik gyereket..Tényleg elég erősen, és pont a kutacsánál..A másik gyerek anyukája pedig artikulálatlan módon, mindenféle vulgárisat ordított a gyerekemre..Teljesen elhűltem, és elkezdtem öltöztetni a kislányt közbe pedig mondtam anyukának hogy én nm hiszem hogy ordíthatna, és így beszélhetne egy gyerekkel, és megértem hogy felhúzta magát szóljon nekem, és én intézem a saját gyerekemet, meg hogy egy felnőttnek kell hogy több esze legyen, és inkább velem kiabáljon, mert a szívem megszakad a gyerekért mikor látom hogy ott áll, és hallgatja a fröcsögést..ényleg nem emeltem meg a hangom..Erre Anyuka ír nekem a facebookon hogy állítsam le a gyereket, mert nem hagyja hogy bántalmazza az övét, meg hogy így is toleráns volt..Aztán tiltott..Szerintetek tényleg szakemberhez kéne vigyem a lányom??Nagyon bánt hogy így viselkedik az anyuka, de nem tudom én hogy reagálnék ha így megütnék az én gyerekemet, és már abba is tanácstalan vagyok mit kezdjek ezzel a verekedéssel..1,5 éves..
2016. dec. 19. 23:36
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
54%
Más a csúszda, és más a mászóka. Két külön fogalom, de aki buta, az nem érti mi a különbség közötte és erre fog apellálni. A csúszdából ha csak nem lép félre, nem fog kiesni. A mászókából már magáról a mászókáról is leeshet, ezért nem kell a 2 méteres. Főleg, ha még lökik is. Oda kellene figyelni. Ne vessük már össze a papucsot a szandállal.
2016. dec. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!