Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehet azt feldolgozni...

Hogyan lehet azt feldolgozni ha a gyerekem azt mondja nekem hogy nem szeret?

Figyelt kérdés
5 éves a fiam.ilyen még soha sem történt.3-4napja ha puszit akarok adni a kisfiamnak akkor ellök magától.semmi nem jó neki amit én csinálok.csak az apját puszilgatja ölelgeti és csak neki mondja hogy szeretlek apa!!!!és egyből rávágja hogy téged nem szeretlek anya te nem kellesz nekem.ha én mondom neki hogy szeretlek kicsit már rá is vágja hogy ő engem nem szeret és nem kellek neki.ez engem rettenetesen bánt.az apja ha beszél vele erről neki is csak ezt mondja rólam.már a nagyszülők is mondták neki hogy nem szabad az anyával így beszélni de nem is érdekli.állandóan sírok ez miatt és nagyon bánt.bármit mondok neki meg sem hallgat inkább elmegy a másik szobába.hogy lehet ezt megoldani?soha nem bántottam így is mindenki azt mondja hogy túl sokat foglalkozok,játszok a gyerekkel.
2017. márc. 30. 20:48
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

O, az en 5 evesem hányszor mondta, hogy rossz anya vagyok, utal meg nem szeret, sirva.. Amikor pl nem engedem neki, hogy vacsora előtt felfaljon egy csoki nyuszit 😄 Csak nevetek rajta. Aztán vacsi után osszebujunk, puszilgat es tudom, hogy imád ☺

Ne vedd komolyan!

2017. máj. 6. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!