Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt akinek rugalmas a...

Van itt akinek rugalmas a munkahelye, munkaköre és be tudja vinni a gyerekét alkalomadtán? A többi lent.

Figyelt kérdés
Milyen munkahely szükséges ehhez, az összes nyarat nem szeretném kizárólag táborral és összevont csoportokkal megoldani illetve betegség esetén legalább az utolsó pár napot talán még lehetne oldani amikor nem fertőz.

2017. aug. 20. 12:06
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
55%

Nálunk a nagyszülők nem jöhetnek szóba (aktívan dolgoznak), bébiszitter szintén nem. Párom jól keres így megtehettük, h itthon maradtam Gyet-en. (3 gyerekünk van) szóval értem a problémát.

A kérdésre érdemben válaszolva: az ovi még a legkisebb gond, mivel ott a szünetekben van összevont csoport, nyáron talán 4-5 hetet tart zárva, a többi időben lehet vinni a gyereket, ez egy opció.

Másik élehetőség a magánbölcsi, magánovi, ott egész nyáron lehet menni, természetesen jó pénzért.

Lehet még szó bébiszitteről, nekünk az egyik ismerősöméknél van, ott anyuka-apuka hétköznap sokáig dolgozik, és ő viszi haza a gyerekekt, nyári szünetben meg pár hetet ő van velük reggeltől estig, de ez is húzos.

Következő lehetőség, több ovis anyuka összebeszél, mindeki bevállal 1 hetet 4-5 gyerekkel, így 4-5 hétre megoldva a felügyelet.

Esetleg 1-2 hét tábor, de tudom, h ez is sokba van.

De az ovi még a legkisebb gond, ott viszonylag jó körülmények között tudnak felügyeletet biztosítani. a suli már más történet, oda tényleg mindeféle gyereket visznek mindeféle suliból, csupán megőrzés céljából. Egy nagyobbacska már simán elvan otthon egyedül, de egy kisiskolásnak meg kell oldani a felügyeltét valahogy...

Ahogy fentebb részlezeték tényleg bölcsiben, oviban, suliban kéne dolgoznod, esetleg otthonról kötetlen munkaidőben.

2017. aug. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Nálam a bölcsi ovi nem opció sajnos. Eddig megoldottuk összevonttal de később nem tudom hogy lesz ezért is kérdeztem. Jól értettem suliban ügyelet van a nyári szünetben?
2017. aug. 20. 17:57
 33/44 anonim ***** válasza:
37%
A nyári szünet első hetében van ügyelet az iskolákban, megfelelő számú jelentkező esetén. A maradék 11 hetet a szulonek kell megoldania
2017. aug. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
Az komoly. :)
2017. aug. 20. 18:15
 35/44 anonim ***** válasza:
Ha nem hiányzik a családi kasszából a kieső fizetés, akkor esetleg fizetés nélküli szabadság.
2017. aug. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem napközi mindig van. Érdeklődd majd meg. Annyit kell fizetni, amit az ételre fizettek rendes suli időben. Itt nálunk 2 suli van összevonva.
2017. aug. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
De hát mennyi szabit vegyek ki? :) hónapokat? Örülök ha az 1 hónapot megoldottuk. Később képtelenseg hónapokat kivenni.
2017. aug. 20. 21:03
 38/44 A kérdező kommentje:
Valahogy majd csak alakul de jó lenne tudni hogy tervezzünk, mi jöhet szóba.
2017. aug. 20. 21:05
 39/44 anonim ***** válasza:
58%

Igen.

Maganovi. Holnap már jön velem dolgozóba a hétvesem amíg el nem kezdődik a suli.

Nagyon szereti.

2017. aug. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
45%

én is úgy tudom, h van nyári szünetben is napközi a suliban, ahogy fentebb írták több iskolát és korosztályt vonnak ilyenkor össze.

A gond akkor van, ha a gyerek osztályából senki sem megy, ő meg így nem akar, de persze szükség törvényt bont..

2017. aug. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!