Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt akinek rugalmas a...

Van itt akinek rugalmas a munkahelye, munkaköre és be tudja vinni a gyerekét alkalomadtán? A többi lent.

Figyelt kérdés
Milyen munkahely szükséges ehhez, az összes nyarat nem szeretném kizárólag táborral és összevont csoportokkal megoldani illetve betegség esetén legalább az utolsó pár napot talán még lehetne oldani amikor nem fertőz.

2017. aug. 20. 12:06
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
85%
Engem anyukám vitt, amikor kicsi voltam. Irodai munka, nem zavartam senkit, egyedül volt. Hát még ma is rossz visszagondolni, most is emlékszem milyen unalmas volt.
2017. aug. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
76%

Apukám szakács, amikor gyerekek voltunk (2 tesóm van), néha elvitt minket nyáron magával. Egy panzió éttermében dolgozott, néha még be is segítettünk neki pl. tányérakat díszíteni és zöldséget szeletelni - nyilván ez nem szabályos. Általában nem bent voltunk az étteremben, a konyha részen veszélyes is lett volna, hanem a panzió udvarán. Voltak cicák, volt játszótér, úgyhogy elvoltunk.

Párom irodában dolgozik, egy légterű iroda tehát van még pár munkatársa vele együtt de az egyik kollégája volt, hogy be kellett vigye a 4 éves kisfiát. Állítólag nagyon jól elvolt a gyerek, nem zavart senkit (ha párom ezt mondja, akkor ez tutira így is volt mert amúgy őt minden zavarja).

2017. aug. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
64%
Én néha, néha bevittem. Mindig volt olyan kollégám aki elvitte különböző időtartamra - nem én küldtem, de amikor megtudták hogy bent van, jöttek és "elkérték". Így én tudtam dolgozni. De nagy cégnél dolgozom és ha ott lett volna végig nem tudtam volna tényleg dolgozni tőle.
2017. aug. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
Engem be tudott vinni apukám. Lehet hogy kivételes helyzet én szerettem amennyire emlékszem. Nem nincs gyerekem csak úgy unalmambol kérdeztem. Istenem..
2017. aug. 20. 15:22
 15/44 A kérdező kommentje:
9-esnek üzenem : biztos hogy jobb lenne, saját vállalkozás annyira nem vonz itthoni munkához meg komolyabb végzettség kell. Így bezarult kör.
2017. aug. 20. 15:25
 16/44 A kérdező kommentje:
És az mennyire jó hogy a gyerek összevont csoportban tengodik? Biztos nagyon szuper. Pont ezt nem szeretném. 1 hónapot meg tudunk felvaltva oldani többet nem. Ami azt jelenti hogy a többi idő szívás.
2017. aug. 20. 15:28
 17/44 anonim ***** válasza:
30%
Ha egyik megoldás sem tetszik,akkor nem marad más megoldás.Keress egy gazdag pasit,aki majd eltart.
2017. aug. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
Nem is hiszem el hogy ide anyák írnak. Sötétség..
2017. aug. 20. 15:30
 19/44 A kérdező kommentje:
Az értelmes hozzaszolasokat köszönöm. A többi meg no komment.
2017. aug. 20. 15:33
 20/44 anonim ***** válasza:
81%

13&ás vagyok!


Amíg a kislányom ovis volt, nyáron összevont csoportban volt, egyáltalán nem tengődött, élvezte. Saját ovijában volt, de mivel a 100 fős oviban nem volt ilyenkor csak kb. 30 gyerek, együtt voltak. Ismerték egymást, nagyon jól eljátszottak, nem érte stressz.


Függetlenül attól, hogy én vittem be, nem tartom jónak.

2017. aug. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!