Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miert jobban elfogadott az,...

Miert jobban elfogadott az, ha egy kisgyerek tapszert vagy tejitalt kap az anyatejjel szemben?

Figyelt kérdés
2 eves kor folott is kapnak meg sokaig tejitalt a gyerekek, akik nem szopiznak. Akkor az miert fura, ha egy 2-3 eves gyerek meg szopik?

#táplálás #tápszer #anyatej #hosszan szoptatas #elfogadottaag
2017. szept. 23. 22:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
De a lányom csak 18 hós még. De akkor is. A vizsgálatkor kb 13 hós volt....
2017. okt. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
17 es nek. en undoritonak talaltam a szoptatast elso naptol tapszeres volt a gyerek. ugy ereztem magam annal az elso korhazi szoptatasnal mint egy tejelo tehen. en no vagyok es nem tehen, nekem sokkal fontosabb volt hogy meg evtizedek mulva is normalisan nezzek ki amikor a gyerek mar a sajat eletet eli es a ferjem elvezheti a csinos feleseget meg 50even tul is. kulonben sem attol lesz jo anya valaki hogy orokke a csocsein logatja a gyerekeit.
márc. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

22...Akinek nem a gyereke a legfontosabb, arról is megvan a véleményem...

Akkor miért szülted meg?? Hm? Ha az alakod fontosabb?

Vegyél tacskót inkább... Szegény gyerek..

márc. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%
vannak allataim akik ugyanolyan fontosak nekem mint a gyerek. Igen, az alakom mindig is fontos volt es orulok hogy sikerult is megtartanom.
ápr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!