Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Mit szólnátok hozzá, ha a párotok, (aki nem a gyerekek apja), azt mondaná a hangosan veszekedő gyerekeitekre, hogy "két neveletlen büdös gyökér"?

Figyelt kérdés
Egyedül nevelem két kicsi gyerekemet, és néha csúnyán összevesznek. (kicsi a korkülönbség közöttük) Végre találtam valakit és úgy tűnt eddig, hogy teljesen normális kapcsolatot tud kialakítani a gyerekekkel is. De ez amit ma mondott, nagyon fájt, és kétségbeejtett. Tényleg bosszantó, amikor összevesznek, de igyekszem őket szépen nevelni. Én nem tudom, hogy mit kezdjek ezzel a helyzettel.

2017. okt. 1. 18:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hány évesek a gyerekek?
2017. okt. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm az eddigi válaszokat. 8 és 9 évesek a gyerekek.
2017. okt. 2. 21:16
 13/13 anonim ***** válasza:
A két neveletlen még úgyahogy oké. De a büdös gyökér azért már sok! Normális ember nem beszél így gyerekekről, neki meg azért valljuk be hogy semmi köze a Te gyerekeidhez! Minden gyerek összeveszik a másikkal, pláne a tesók. Egyébként ez sem jelenti azt, hogy nincsenek megnevelve. A nevetlenség az, ha nem köszönnek, felnőttekkel csúnyán beszélnek/viselkednek. Gyerekek, összevesznek, 1 óra múlva kibékülnek. Beszélgess el a pároddal, hogy ne mondjon rájuk ilyet, mert nagyon nem szép!
2017. dec. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!