Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért engedi nem kevés szülő...

Miért engedi nem kevés szülő a gyerekének (kb 4 éves kortól akár 10 éves korig), hogy nyilvános helyen hangoskodjanak, rohangáljanak?

Figyelt kérdés

Nem véletlen kérdezem, és nem is azért, hogy vitát generáljak, hanem tényleg érdekel, hogy létezhet ez a jelenség.

Napi szinten látom, hogy kulturáltnak látszó szülők engedik, hogy a gyerekeik plázákban, kávézókban, éttermekben, üzletekben fogócskáznak, kiabálnak, szaladgálnak, ezzel mindenkit zavarnak és fellöknek. Rájuk nem szólnak, sőt, boldog mosollyal nézik.

Azokhoz szól a kérdésem aki ezt hagyja

Miért gondoljátok, hogy ez megengedhető viselkedési forma?

Biztos van itt is egy-két ilyen szülő, nagy számok törvénye alapján.


2018. febr. 26. 19:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Pont azt mondom, hogy nem vártam. Csak úgy szimplán beszólt egy ilyet, mert car napja.
2018. febr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Azert nem mindegy, hogy plazaban vagy etteremben...Etteremben nyilvan neveletlenseg, de hogy egy eleven kisgyerek rohangal a plaza folyoson, azt azert lehet toleralni. Mondjuk erdekes mert a belvarosban eltem es plazaztam evekig es engem pl sosem lokott fel egy sem...
2018. febr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
30%

A 20-as hozzászóló is engem igazol.

Kaptam már annyi beszólást, rosszindulatot jóformán a semmiért, pusztán azért mert gyerekkel jelentem meg (mingyá'bőg, mingyá' hisztizik, lassú..) hogy ha egyszer véletlenül 100 alkalomból 1× elkezdene szaladgálni, biztosan nem a gyereket bántanám, hanem mosolyogva nézném ahogyan az ikyen gyenge idegzetű emberkék a hajukat tépik. Rám sincs tekintettel senki, akkor sem ha beteg gyerekkel megyek az orvoshoz(mert én ráérek ugye) akkor én miért legyek?

2018. febr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Utolsó

Nem az indokolatlanul bunkók lelkére kell tekintettel lenni, hanem pl azokéra, akik 10-12 óra munka közben/után nem akarja egy NEVELETLEN gyerek kiabálását hallgatni, akire kicsinyességből nem szól rá az anyja, mert a leírtak alapján még élvezi is, hogy a másik ember akár fáradtan, akár fejgörcsel, vagy más problémákkal küzdve még ezt is viselje el.

Elég szánalmas ha neked ez örömet okoz.

2018. febr. 28. 10:21
 25/28 anonim ***** válasza:
16%
Ha te szivesebben hallgatod egy tapló ember hőbörgését, mint azt hogy egy 3 éves ecseteli, hogy a túrórudit nem otthon akarja megenni, hanem útközben, akkor az egyéni szoc probléma. Nem körülötted forog a világ. Más is dolgozik, közben pedig a gyerekek iskolában, óvodában, bölcsödében vannak szóval még ők is lehetnek fáradtak.
2018. febr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Szövegértés egyes.

Még mindig arról beszélek, mikor üvöltve futkosnak meg sikongatnak, nem arról, hogy a túró rudirol beszélget az anyjával.

Ha nem inged ne vedd magadra

2018. febr. 28. 14:26
 27/28 anonim ***** válasza:
2018. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
53%

#27 hát nem azért..... de, AZÉRT, ebből a cikkből csak úgy süt a "ééééén mindenek felett állok, jaj szegény én, lenéz mindenki jaaaahahahahahaaaaaj de rossz nekem oááoááá, mindenki egy szemét görény, de én ÉÉÉÉÉÉÉÉN, én majd megmutatom, mert az hogy a füledbe üvölt valaki 8 órán keresztül az hesteg försztwörldproblem hiszem fizikailag senkinek sem ártott márpedig ha amíg nem kaparta ki senki szemét addig tündibündiüngyürübünygürü szegény angyalka és a csúnya gonosz utasok ne pofázzanak, dögöljön meg mind ha ítélkezik"


Ez az amit egyesek véranyának hívnak.

2018. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!