Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Néhány anya miért tartja...

Néhány anya miért tartja fontosnak hogy az egészen kicsi gyereke fülét átlukassza?

Figyelt kérdés
Máskülönben elfelejti hogy lánya van vagy fia? Vagy nem értem néhány anya számára mért olyan fontos egy apro kislany fülét szétszurkálni.

2018. máj. 16. 22:11
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
51%
Úgy látszik, hogy sok cukianyu magára ismert és savanyú a szőlő. Szánalmas ez a lepontozgatás :D
2018. máj. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
75%
Én egy prosztó idióta vagyok.
2018. máj. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
88%
En se lovettem ki neki de attol meg nem itelem el aki igen. Egy generacioval elott ez tok termeszetes volt, senki nem pattogott rajta ennyit. Manapsag meg mar mindenbol elvi kerdest csinalnak.
2018. máj. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
49%

Èn is ùgy gondolom, mint a többsèg, hogy majd ha nagyobb lesz ès ő akarja, kilöveti.

Most vagyok èpp abban a szituban, hogy a baràtnőm (akinek mèg nincs is gyereke) rà akar venni, hogy màr pedig èn lövessem ki a 6 hònapos babàmnak a fülèt, mert az olyan csajos, ès nem fog neki fàjni biztos ( ő màr csak tudja). Nagyon ellenkeztem de vègül màr majdnem ràbeszèlt, addig jàrt vele a nyakamra. De most örülök, h meglàttam ezt a kèrdèst ès a vàlaszokat. Biztos, hogy nem lesz mèg egy jò ideig fülbevalòja!!

2018. máj. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
64%

Én sem lövettem ki a baba fülét.

Hatalmas közfelháborodást okoztunk a családban. Megbeszéltük itthon, hogy nem szeretnénk, aztán teltek a hetek, mindenki csesztetett vele. Végül már el akartak menni anyuék fuxot venni neki, mert "attól lesz kislány egy kislány". Elmondtam utoljára, hogy szó sem lehet róla, hatalmas sértődés lett a vége. Sógornőm is többször megjegyezte, hogy "az enyém meg sem érezte". Engem nem érdekel, ki mit csinál, de arról szó sem lehet, hogy a mi dolgunkba bele üssék az orrukat...

2018. máj. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem meg sokkal inkább az a szánalmas, hogy valakinek annyira unalmas a saját élete, hogy idejön és nekiáll ismeretlen embereket fikázni és ujjongva tapsikol, ha valaki az ő véleményen van és beszól annak, aki ellenkezőleg gondolkodik... És még ő nevez másokat pluszban idiótának. Tényleg ez a legnagyobb problemad, hogy ki mit csinál a gyerekével..? Legalább mintha emberölésről súlyossága dologról lenne szó.

Nem tart az egesz egy percig, hogy lehet ezt egyáltalán egy lapon említeni egy tetoválással?! Mondjak valamit? Egy gyerekkel kiskorában millió és egy fájdalmas dolog történik, a füllukasztásnál sokallta fájdalmasabbak, kezdve a sok-sok eleséssel, az ovis verekedésekekkel, a maszokarol vagy egyéb helyekről való leeséssel stb stb. Tényleg miért kell egy nyamvadt fulbevalóból ekkora pataliát csapni? Mintha ez lenne az egyetlen fájdalmas dolog, ami érhet egy kisgyereket..

2018. máj. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim válasza:
74%

Apám nektek más problémátok nincsen? Az én fülemet is átszúrták születésemkor. A nyolcvanas években ez volt a divat. és én nem bánom azóta még három lyuk lett a fülemben meg kettő a porcban meg egy az orromban,és hálás vagyok hogy két lyukat mindezekből problémamentesen megúsztam. A többivel csak a szenvedés volt. Fiam van de ha 12 lesz neki is engedem kiszúratni az egyik fülét mert ez a vágya. Ha lányom lett volna valszeg kiszurattam volna születésekor. max ha utálja nem viseli.

Kedves kérdző: nem fontos, de mivel a 21. században 90% akar majd fülbevalót kb hat éves korától ezért praktikus.

2018. máj. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
18%
17-es: csak gratulálni tudok! Javaslom, hogy ne is fülbevalót tetess neki, hanem rögtön fültágítót....
2018. máj. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
84%

Ti miről beszéltek...? Egy fel perces műveletről van szó, amire 5 perc múlva már nem is emlékszik, lesz egy picike kis kő a fülébe és ennyi. Akinek nem tetszik, azok nem csinaltatnak, pont. De az minősíthetetlen, hogy valaki idejön fröcsögni és ismeretlen embereket idiótának nevezni, majd sorstársra találva együtt nekiallnak fujjogni mindenkire, aki másképp gondolkodik, mint ők. A lányok nagy többsége magától is akar fülbevalót, akkor miért ennyire tragikus, ha valaki ezen már kis korában túl esik?! Ha nem akarja, akkor meg kiveszi és összeforr, nem is látni, hogy van ott egy kis lyuk. Nem elcsúfítják azt a gyereket, ne essünk már a ló túloldalára..!

Én nagyon örültem, hogy kiszurattak anno a fulemet, mert imádom, csinaltattam is mellé még 1-1-t, plusz két piercinget is. És a lányomnak is kiszúrattam a fület. Egy hangja se volt. Nem piszkálja, nincs begyulladva és nem óriás karikát tettem bele, hanem egy picike követ.

De igaz, ezen kell a leginkább lovagolni, mikor nehány anya lehet nem lyukasztja ki a gyereke fülét, helyettem üti-veri vagy épp nem foglalkozik vele vagy folyton ordibal, lelkileg teszi tönkre... De hát mik ezek egy fülbelövéshez képest, hát az a világ leggonoszabb tette.. Hoy valakinek ennyi ideje legyen..

2018. máj. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim válasza:
67%

Hát kedves 18-as van aki a 21. században él ám nem egy szatyorban.

És tudod annál akinek az a fontos hogy hány lyuk van rajta itt vagy ott, csak az a szánalmasabb aki retteg tőle mint a tűztől és elitéli.

Manapság ezeknek a dolgoknak nincs nagyobb jelentősége mint annak milyen szinű farmert viselsz.

2018. máj. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!