Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Néhány anya miért tartja...

Néhány anya miért tartja fontosnak hogy az egészen kicsi gyereke fülét átlukassza?

Figyelt kérdés
Máskülönben elfelejti hogy lánya van vagy fia? Vagy nem értem néhány anya számára mért olyan fontos egy apro kislany fülét szétszurkálni.

2018. máj. 16. 22:11
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
48%
Senki nem adja elő a "szentlelket" egyszerűen nem fogom adni alád a lovat hiába írogatsz regény hosszúságú lehordó üzeneteket...
2018. máj. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
16%
Nem lehordásnak szántam csak érzékeltetni akartam hogy a te szavaidnak is van súlya. Amit te írtál és egy szimpla nem tetszik között van különbség. Sajnálom ha nem fogod fel még így sem, te bajod.
2018. máj. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
90%
Az én fülemet nem lyukasztották ki kicsi koromban, mert akkor a szüleimnek nem volt rá felesleges pénze. 4 évesen mondtam, hogy szeretnék fülbevalót, akkor belövették. Emlékszem a dologra. Egy csattanást hallottam, semmi fájdalom nem volt se közben, se utána. Én a kislányomnak nem lyukasztattam ki a fülét, mert ahol most élek, nem szokás. De semmi rosszat nem látok abban, ha valaki megteszi. A saját emlékeim alapján nem egy fájdalmas dolog. Az furább viszont, hogy felnőtt emberek nem merik meglépni, pedig szeretnék. Még csak nem is szúrják, hanem lövik, nem olyan, mint mondjuk a vérvétel, amit biztos mindenki többször túlélt már. Tényleg egy pillanat az egész.
2018. máj. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
71%
Mi a családi tetoválás hívei vagyunk, van egy nagyon szép szimbólum, amit a férjem tervezett a nevünk kezdőbetűiből, és a lapockámra tetoválta nekem is, meg a kicsinknek is oda fogja :) neki egy barátja varrta fel ugyanazt. Szerintem szép, és mutatja, hogy összetartozunk :)
2018. máj. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
52%

#54 A kicsitek 18+? Mert ha nem, a gyámügy nem tetováltatni fog hozzátok menni.

Amúgy is, azt tudod, hogy ahogy növekszik az ember, hízik stb. a bőre is változik?

2018. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
40%
38-as, ott a pont! A kérdezőnek válaszolva: A fülbevaló Accessoires! Az eleganciához hozzátartozik a jól megválasztott fülbevaló, a nők többsége felnőtt korában díszíti magát vele! Ékszer, mint a gyűrű és a nyaklánc. Nekem lányom van és ehhez a látásmódomhoz hozzá tartozik, hogy odafigyelek a kiegészítőkre is. Csodaszép hajas baba volt fülbevalóval, de ha kopasz lett volna, az sem érdekel, akinek nem tetszik, elfordulhat. Ahogy öltözködöm, az az én ízlésem és éppen teszek rá, ha valakinek nem tetszik, hogy citromsára sálat választottam aznap kiegészítőnek. A lányom fülbelövése (nem szúrás!!) előkészülettel összesen kb. 5 perc volt, egy könnyet sem ejtett! Fájdalmai akkor voltak, ha fájt a hasa, vagy beütötte valamilyét, vagy jött a foga és sorolhatnám, de épp nem akkor, amikor a fülbevalóját kapta. Orvosi fém volt, semmi allergiát nem okozott. Egy fülbevaló senki hátrányára nem válik, nem értem az itteni hisztériát körülötte. A fülbevaló nekem ugyanúgy hozzátartozik nőként az öltözködéshez, mint a cipőm vagy a harisnyám. Ugyanúgy stílus, ugyanúgy kifejezi az embert, mint valakit a farmergatyája vagy a replika cipője.
2018. máj. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
64%

#55 Mért, aki kilyukasztja a gyerek fülét, ahhoz kimegy a gyámügy?


Egyébként természetesen poén volt a családi tetoválás, nem hittem, hogy lesz, aki elhiszi, csak görbe tükör akart lenni.

2018. máj. 18. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:

A csaladi tetovalas nekem tetszik. Apukanak +anyukanak szerintem tok jo. Mert ha tonkre is menne a kapcsokat/ hazassag a gyerek az amugyis egy orok kapocs igy ahhoz kepest egy tetovalas. A gyerek meg majd eldontene kellene e neki vagy sem.

De csak siman soha nem csinaltatnek kozos tetovalast senkivel, de nekem ez mas szint mar.

2018. máj. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:

"nem hittem, hogy lesz, aki elhiszi, csak görbe tükör akart lenni."

Mint az én válaszom is.

Természetesen nem megy ki a gyámügy a fülbevaló miatt. Mint a cigitől bűzlő szülők miatt sem...

2018. máj. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező! Fülbevalója is van meg nyaklánca is :D kezdek biztos lenni abban, hogy lány :O
2018. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!