Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Néhány anya miért tartja...

Néhány anya miért tartja fontosnak hogy az egészen kicsi gyereke fülét átlukassza?

Figyelt kérdés
Máskülönben elfelejti hogy lánya van vagy fia? Vagy nem értem néhány anya számára mért olyan fontos egy apro kislany fülét szétszurkálni.

2018. máj. 16. 22:11
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
42%

36-os, ami Nekem mindegy, arról nincs olyan gusztustalan véleményem hogy "prosztó" meg társai.

Nem tudom hirtelen mit kell álszenteskedni.

2018. máj. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
45%

#15 vagyok

Nekem is kilövették a fülemet, amikor megszülettem. Kötelező volt viselnem, nehogy beforrjon, pedig százszor könyörögtem otthon sírva, hogy hadd vegyem ki, mert irtó ronda, gúnyolódtak rajtam az emberek miatta, mert kisebbséginek néztek. DE NEM!!! Mert a szüleimnek tetszett, ezért kellett hordanom. 14 évesen össze szedtem a bátorságom, megszabadultam tőle és közöltem, hogy inkább vágom le a fülem, mint vissza tegyem a fülbevalót. Nem nyugodtak bele, ballagásra csak arany ékszereket kaptam, hiába mondtam nekik, hogy gyűlölöm az ékszereket! Mikor kiderült, hogy kislányom lesz, a férjemen kívül mindenki mondogatta. A szüleim most a gyerekemmel meg akarják csinálni azt, amit velem. Kizárt, hogy ez megtörténjen. Ha ő a saját kis szájával azt fogja mondani, hogy szeretné meg fogja kapni. Semmi és senki másért!

2018. máj. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
65%

Ez a sztori utolsó :D Sírva röhögök. Ha igaz is, igen biztos hogy a szülők 99,9%-a ilyen debil lenne.

Amúgy gratulálok az igényes környezetedhez hogy azért néztek kisebbséginek mert volt fülbevalód. Anno az összes lány osztálytársamnak volt mégse nézett senki senkit cgánynak. Lehet más oka volt csak nem tudsz róla.

2018. máj. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
51%
Tényleg debilek a szüleim. Nem akármilyen ékszert kaptam. A lehető legrondábbat a világon, amit el lehet képzelni, ráadásul nehéz volt és a füleim elkezdtek tőle megnyúlni, mint az afrikai gyerekeknek. Kegyetlen rossz érzés volt minden nap a tükörbe nézni, elhiheted. Örülök, hogy te is jót mulatsz rajta egyébként.
2018. máj. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
41%
Most nem azért de a fülkilövetők pontoznak le mindenkit, meg oltogatnak itt a halálba másokat. Meg lehet nézni, azok akik elmondták nem tetszik nekik, elmondták és ők vannak 0%-ra lepontozva a másik tábor meg messze nem mert mi csak véleményt nyilvánítottunk és tovább nem foglalkoztunk ezzel nem úgy mint ti akik itt különbnek állítjátok magatokat a fuxokkal. :D Én speciel senkit nem pontoztam le mert tiszteletben tartom mások véleményét ami egyébként egy szubjektív dolog. :D
2018. máj. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
60%
A helyzet az, hogy végignézek az irományodon és nem fogok a szintedre süllyedni mert szerintem nem egészen egy lépcsőn állunk. Olvass vissza többek között a saját megnyilvánulásaidat is... -.-
2018. máj. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
35%
Olyan jó ez a kategória... Amikor ide téved az ember azt hiszi elsőre, hogy kibeszéljük a boldog perceket és megvitatjuk a nevelésben előforduló problémákat. Hogy segítünk a másiknak és támogatjuk. Ezekkel a szép gondolatokkal megnyitja a gyk-szűz a Kisgyerekek kategóriát, és a tündérfelhőn szőtt álmodozásai szerte foszlanak, mert a képébe mászik egy kérdés, ami alatt az emberek szétszedik egymást a füllyukasztás miatt xD Szeretem ezt az oldalt...
2018. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
49%
Ameddig itt mindenki kiforgatja a másik szavát és ezért beleáll a másik válaszadóba meg személyeskedik addig sajnos ez lesz itt mint ahogy a mellékelt ábra is mutatja. Valóban szomorú.
2018. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 A kérdező kommentje:
Ha picit nagyobb lesz a baba lehet neki venni nyaklancot. Ugy is "csini" lesz és fájdalom mentesen.
2018. máj. 17. 14:42
 50/60 anonim ***** válasza:
12%

"Ameddig itt mindenki kiforgatja a másik szavát és ezért beleáll a másik válaszadóba meg személyeskedik "


Pont mint te aki előbb gyökérnek nevezi a másikat, majd előadja a szentléleket. Igen valóban szomorú :)

2018. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!