Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Néhány anya miért tartja...

Néhány anya miért tartja fontosnak hogy az egészen kicsi gyereke fülét átlukassza?

Figyelt kérdés
Máskülönben elfelejti hogy lánya van vagy fia? Vagy nem értem néhány anya számára mért olyan fontos egy apro kislany fülét szétszurkálni.

2018. máj. 16. 22:11
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
72%
Angliában volt egy anyuka, aki a baba arcába rakatott egy kis követ és felrakta a közösségi oldalra. Hatalmas felháborodás volt belőle, sokan még a gyereket is el akarták vetetni tőle. Aztán kiderült, hogy nincs átszúrva a kis pofija, de anyuka megkérdezte, hogy ez miért lenne annyira durvább, mint a füle átszúrása.
2018. máj. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg az a prosztóság mikor a sok unatkozó szuperanyu talál megint valamit amin lehet szranyázni puffogni idiótázni stb stb. Csak azt nem veszik észre hogy ilyenkor ők a valódi idióták mert más életébe másznak és azon élvezkednek hogy szidalmazzanak embereker másokksl karőlöltve mondvacsinált baromságokért.
2018. máj. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
86%

Ezt a kérdést úgy is fel lehetett volna tenni, hogy

Néhány anya miért tartja fontosnak, hogy az egészen kicsi gyereke fülét átlyukassza?

És aki nem lyukasztja át, az miért nem?


És akkor rögtön olyan válaszok jöttek volna, hogy ki miért tartotta fontosnak, illetve miért nem.

De neem, neked az volt a lényeg, hogy találj olyan embereket, akik veled értenek egyet, és lehessen ismeretlen embereken közösen fröcsögni....

2018. máj. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
64%

Vihar a biliben.


mi közöd hozzá, mit csinálok a lányommal? elárulom: semmi! :)


én is újszülött korában szúrattam ki a főnővérrel, betettek neki egy picike, 3 mm-es, arany fülbit, szép volt, aranyos, és soha senki nem gondolta, hogy azért mert nem tudom eldönteni, hogy kisfiú vagy kislány, ez micsoda butaság már. :))


azóta sem bánta meg, azóta lövetett még kettőt.


és ne, ne erőlködj, nem érezzük magunkat idiótának, sőt, mostantól kifejezetten örülök, hogy ilyen bosszantóak vagyunk a szemedben! :))

2018. máj. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
77%

És akkor majd jön mindjárt az a hülye aki korábbi kérésnél is rondának nevezett pici babákat, mert fülbevalójuk van. Mert amelyiknek van az csak ronda lehet.

Lelkinyomoronc EQ nuku társaság.

Nem attól lesz valaki szr anya meg szr ember hogy a kislányának egy picike követ tetet a fülébe, a gyűlölködéstől, kötekedéstől, fröcsögéstől annál inkább. Miért nem néztek már végre magatokba?

Bár ettől az oldaltól nem is lehet mit várni. Sok frusztrált "szuperanyu" itt éli ki magát, míg a saját élete romokban. Nekem senki ne magyarázza be, hogy ilyen kérdések kiírására egy kiegyensúlyozott boldog embernek szüksége van. Pótcselekvés.

Mindenki saját háza táján...

2018. máj. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
41%

Itt nagyon sokan félreértettek valamit szerintem. :D

Az hogy valaki azt mondja szerinte prosztó az nem jelenti azt hogy rátok mondták név szerint. Az az ő véleménye, hadd gondoljon már azt amit akar. Más szerint csinicuki hát akkor hadd legyen az. Sokan itt nagyon magukra vették a dolgot meg a "fröcsögést". Tán megbántátok?

Ti ugyanúgy fröcsögnétek ha valaki úgy tette volna fel a kérdést hogy miért nem tartja egy csomó anya fontosnak átszúratni a baba fülét?

Az hogy én személy szerint nem rakatnék mert prosztónak tartom az nem jelenti azt hogy én lenézem azt hogy más meg rakatott. Mit bánom én mit csináltok a saját gyerekeitekkel. :D

2018. máj. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
82%
Mi meg a korhazban berakattuk a lanyomnak a fulbevalot. Es olyan jol all neki. Egy szep, kis visszafogott fulbevaloja van. Soha nem volt vele gond. Az en fulemet is anno a korhazban szurtak, mikor megszulettem es aldom az eget, hogy a szuleim igy dontottek, mert most nem mernem atlovetni, viszont a fulbevalokat meg nagyon szeretem. ;) :)
2018. máj. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
73%

Szerintetek a 4 éves miért akar fülbevalót? Mert látja a többi kislány fülében, akiknek a galád szülei csecsemő korukban megcsináltatta.

És egy 4 éves miért hozhatja meg a testmódosításról a döntést? Akkor itt jön a sokak kedvenc kérdése. Ha tetoválálst szeretne 4 évesen azt is hagynátok, mivel ő szeretné és az ő teste? :)

2018. máj. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
91%

Nézd... a minap a babakocsiban toltam a lányomat, mikor azt láttam, hogy egy másik "anyuka" a kb. másfél éves lépkedő gyerekét fogja vissza azzal a kezével, aminek a két ujja között ott fityegett a füstölő cigi. Azt, hogy beleeregette azt a büdös szart a gyereke képébe, sokkal nagyobb problémának tartom, mégsem jöttem ide fröcsögni.


Valaki kiszúratja, valaki nem. Nekem megtették még babakoromban, aminek nagyon örülök.

2018. máj. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
70%

#36, annyira kár ezt túlmagyarázni. Tudod az van, hogy én még olyan kérdést nem láttam hogy "a sok hülye szülő miért nem fúratja ki a gyereke fülét kiskorában?" Az ehhez hasonló kérdésekből meg tucatjával van már itt. Be kéne végre ismerni hogy titeket senki nem bszogat, ellenben veletek, akik sűrű vigyorijelek kiséretében (:D:D:D:D) "nemérdekelmindenkiaztcsinélamitakart"-t játszotok, de azért csak írjátok a magatokét meg sértegettek idegen embereket.....annyira szánalmas már. Mint mondtam mindenki foglalkozzon magával és akkor senki nem vesz magára semmit.

Személy szerint én meg még nem is vagyok terhes csak tervezzük. Ennyit a "megbánásról".

De ha meg már annyira kibeszélhetnétek van akkor foglalkoznátok olyan "anyákkal" akik valóban kárt tesznek a saját gyerekükben.

2018. máj. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!