Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen kezelés miatt vállalnád...

Milyen kezelés miatt vállalnád be a kisgyermeked kínzását? Nem birom már idegileg a szomszédot

Figyelt kérdés

Nos szerelmes pár, gyereket vállaltak, elvileg nyugodt lehetnék.


A kezdeti mindennapi elkeseredett esti babasirast még betudtam annak, biztos fél a fürdetéstol es hasonlok.


Csakhogy 2 éves már es még mindig sir minden este, NEM hisztizik, hanem segitségkérö hangon!


Minden mosogatásom gyomorideggel megy, tavaly irtam már erröl kérdést, megnyugtato válaszokat kaptam.


De mostanában nem tudom miket alkalmazhatnak rajta el nem tudom kepzelni, de egy fogmosás, végbélkup, szemcsepp, oltás sem jár ennyire szenvedö sirással, ordit a kicsi, fél, retteg! Komolyan ma már vele bögök!!


Kimentem, villanyt felakapcsoltam a lepcsohazban, nem halkan osontam, hanem "jeleztem"hogy odaálltam az ajtajuk elé, es mégegy orditas es bekopogok.

Erre apukát hallom, anyának mondja, most már elég, dobd ki a kukába, gondolom észbe kaphatott.


A szülök az a tipus, hogy vagy mindent megmagyaráznának ha kerdezném, de szerintem nincs az a kezelés ami helyett ne lehetne humánusabbat kérni, ugy sem hallgatnának rám, ki vagyok én nekik alapon.


Tegyek bejelentést? Hova kell?

Vagy én parázok valamit tul esetleg?


Nekem is van gyermekem, oké, hogy néha háboru akár egy szunyogcsipést is bekenni, de x év alatt olyan soha nem volt hogy akár 20 perceken át kinozzam, soha nem indokolt ilyet egy betegség sem!


Jelzem nem hasfájás, a szülök maguk okoznak fájdalmat.


Es korábban is hallottam olyat tölük amikor sirt, akkor anyuka mondta apának, lehet fáj neki, nem?


Hogyan segithetnék egy kisgyereken ha én nem vagyok sem a tanácsadojuk, sem semmijük?


2018. jún. 22. 23:43
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
84%
Téged kéne betiltani meg a másik hülye szomszédot.
2018. jún. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
83%
A szélcsövet csecsemőknek használják, valami jobb mesét is kitalálhattál volna... Ez így már cseppet sem hihető. Legközelebbre tippek, mitől üvöltött 2 évesen a gyerekem: hajmosás, hajszárító, lábköröm vágás, szemcsepp, orrcsepp, orrszívó porszívó, bármilyen gyógyszerbevétel, pelenka csere amikor neki nem volt hozzá kedve, altatás amikor ő még játszani akart, csak hogy pár példát említsek. Nem, nem autista, csak 2 éves.
2018. jún. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondoltál, nagyokos, hogy a szülők NEM örömből csinálják?


Nekem tornáztatni kellett elég sokáig a gyereket, gyakorlatilag naponta 2x20 perc sikítással és bőgéssel telt.

Fájt neki, de ez van, ha nem tornásztatom, akkor az életben nem javul az izom-merevsége.


Plusz elég, ha szellemi sérült a gyerek, akkor aztán ember legyen a talpán, aki meg bír vele csinálni akármit is üvöltés nélkül.


Passzív agresszív cetlizés helyett, meg KÉRDEZD MEG, mi baj.

2018. jún. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
90%
Megkérdezted már, vagy 3 hónap múlva újabb kerdést írsz ki hogy mit csinálhatnak?
2018. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 Coffelia ***** válasza:
100%

Tsmt vagy Dévény. A gyerekek végigsikoltják, mert fáj és/vagy a korukhoz mérten eszement unalmas (ami egy kétévesnél szintén a fizikai fájdalommal határos). A letapadt izmok fájnak, ha dolgoztatják őket, de ez a normális életük ára.

Ha napi rendszerességgel 20 percig hallod, akkor kérlek, ne kínozd a családot még azzal is, hogy a napi kötelező körön kívül neked is magyarázkodjanak.

2018. aug. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
59%
Hát, a kérdező felszívódott, mikor be kellett volna számolnia a szomszédnál tett látogatása eredményéről, úgyhogy gyanús, hogy kamu.
2018. aug. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!