Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen kezelés miatt vállalnád...

Milyen kezelés miatt vállalnád be a kisgyermeked kínzását? Nem birom már idegileg a szomszédot

Figyelt kérdés

Nos szerelmes pár, gyereket vállaltak, elvileg nyugodt lehetnék.


A kezdeti mindennapi elkeseredett esti babasirast még betudtam annak, biztos fél a fürdetéstol es hasonlok.


Csakhogy 2 éves már es még mindig sir minden este, NEM hisztizik, hanem segitségkérö hangon!


Minden mosogatásom gyomorideggel megy, tavaly irtam már erröl kérdést, megnyugtato válaszokat kaptam.


De mostanában nem tudom miket alkalmazhatnak rajta el nem tudom kepzelni, de egy fogmosás, végbélkup, szemcsepp, oltás sem jár ennyire szenvedö sirással, ordit a kicsi, fél, retteg! Komolyan ma már vele bögök!!


Kimentem, villanyt felakapcsoltam a lepcsohazban, nem halkan osontam, hanem "jeleztem"hogy odaálltam az ajtajuk elé, es mégegy orditas es bekopogok.

Erre apukát hallom, anyának mondja, most már elég, dobd ki a kukába, gondolom észbe kaphatott.


A szülök az a tipus, hogy vagy mindent megmagyaráznának ha kerdezném, de szerintem nincs az a kezelés ami helyett ne lehetne humánusabbat kérni, ugy sem hallgatnának rám, ki vagyok én nekik alapon.


Tegyek bejelentést? Hova kell?

Vagy én parázok valamit tul esetleg?


Nekem is van gyermekem, oké, hogy néha háboru akár egy szunyogcsipést is bekenni, de x év alatt olyan soha nem volt hogy akár 20 perceken át kinozzam, soha nem indokolt ilyet egy betegség sem!


Jelzem nem hasfájás, a szülök maguk okoznak fájdalmat.


Es korábban is hallottam olyat tölük amikor sirt, akkor anyuka mondta apának, lehet fáj neki, nem?


Hogyan segithetnék egy kisgyereken ha én nem vagyok sem a tanácsadojuk, sem semmijük?


2018. jún. 22. 23:43
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
11%

Nézzetek őrültnek,de én lehet átnézném a szemetüket. Mielőtt bármit is tennék picit körbeszaglásznék.

Arra nem gondoltál,hogy sérült a kicsi,ezért durvábban reagál hétköznapi dolgokra, a szomszéd kisfiú autista,olyan hangok jönnek sokszor felőlük,mint egy szado-mazo buliról,holott az anyja a körmét vágja.

2018. jún. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, neked valójában nincs gyereked, ugye?

Akinek van (és minimum elérte a dackorszakot), az mind tudja, hogy a gyerekek a: "nem, nem kapsz még egy kekszet"-re is képesek úgy üvölteni, mintha épp szíjjal vernék őket. Ha nem látod a szituációt, csak az átszűrődő zajok alapján ítélsz, könnyen téves lehet.


Figyeld meg őket akkor, ha kijönnek az ajtón.

2018. jún. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
94%
2018. jún. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
86%

Panelban laktunk másfél évig. Mikor odaköltöztünk kb fél éves volt az alattunk lakók kislánya. Nem minden este, de elég gyakran visított mint akit nyúznak. Érthetetlen volt számomra a dolog, mert a kislány rendben lévőnek tűnt, egyébkor ha találkoztunk minden normálisnak tűnt. Komolyan gondolkodtam néha, hogy tenni kéne vmit.

Aztán elköltöztünk és született egy kisfiam. Ma már mindent értek!

2018. jún. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
78%
Egyébként pedig annyit kérhetsz tőlük, hogyha esetleg tornáztatják stb., korábban tegyék, mert késő este zavar. A reakciójukból is rájössz, hogy mi van, adnak majd választ.
2018. jún. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
87%

Ez az én kérdésem, minket fenyegetett ilyen miatt szomszéd, pedig csak fürdés körüli hisztik voltak nekünk is, ami a mostani válaszokat elbnézve nem is olyan ritka...🤔...

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..

2018. jún. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%
Dongalábbal született a babám. 2 hónapos koráig gipszben volt a lába, aztán megkaptuk a sínt. 2 cipőcske egy fémrúddal összekötve. 4 hònapig napi 23 órát kellett hordania, utána csak éjjelre, 4 éves koráig. Hát nem kis csata ráadni azt a sz@rt. De tudod ha nem akartam, hogy gyerekesszékbe kényszerüljön a gyerekem, akkor végig kellett csinálni azt a 4 hónapot, akkor is, ha ordított. Azóta persze rájött, hogy kell levenni, de sírás van, amikor ráadom. Sajnos kell, mert különben NEM FOG TUDNI LÁBRA ÁLLNI. Csináljuk a gyógytornát is, azt se szereti. De ordítás ide vagy oda, az ő érdekében muszáj. És nem, nincs humánusabb mód. Ez a legmodernebb eljárás.
2018. jún. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%
20-as vagyok, nem találtam sajna meg a kérdést, lehet hogy nem írtam ki anno csak akartam, de tegnap este kérdeztem a férjemet emlékszik-e milyen ordibálások voltak a fürdésnél... Ő meg mondta hogy hogyne, sose felejti el, és erre így már én nem is emlékeztem, de mondta beugrott volt hogy azt sikította hogy ne csináljátok, nem akarom hagyjátok abba, még egyszer piros volt a feneke és csípte a víz, akkor meg azt hogy Apa a fenekemet neeeeeeee!... 😱 Na szóval tényleg csoda hogy egyik szomszédunk se hívta ránk a gyámügyet... De orrszívó porszívó használatakor is volt pár olyan ordítozás, hogy kívülálló azt hihette hogy épp gyilkoljuk.
2018. jún. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

Velük még mindig nem találkoztam azota (lehet elutaztak, nagy a csend, tegnap sirás sem volt), másik szomszéd mondta, hogy babakora ota szélcsövezik szerinte, mert neki már mondtak olyat, hogy a cseppek szerintük nem hatnak.


Ezt a szélcsövet be kéne tiltani szerintem.

2018. jún. 24. 10:08
 40/46 anonim ***** válasza:
82%

Te troll vagy, most már biztos.

A szélcső nem okoz fájdalmat, csak épp egy 2 évesnél marhára nem használ semmit. Kizárt, hogy azt használnák.

2018. jún. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!