Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagy probléma, ha egy 9 éves...

Nagy probléma, ha egy 9 éves fiú a lányos dolgokat szereti?

Figyelt kérdés
2018. jún. 28. 18:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nö vagyok, de még 12-13 évesen is csak a fiús dolgok érdekeltek, "vívtam" a szomszéd fiúkkal, ürhajósat játszottunk, stb. viszont nem babáztam meg nem akartam "hercegnös2 lenni.

Ennek "ellenére" 100 %-ig hereto vagyok, mégha gépészernök is lettem.

2018. jún. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
36%
Gyerek koromban volt egy fiu, egy idosek voltunk,es csak a lanyos dolgok erdekeltek....emlekszem h cserelgettunk vele jatekokat. Meleg lett felnott korara.
2018. jún. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
80%

Én gyerekkoromban fiús voltam, csak fiúkkal játszottam,autogyujtemenyem volt, verekedtem..stb..stb

Most már van ferjem,gyerekem varrok a gyereknek ha kell,szoknyában járok és nem vagyok verekedős se.Szerintem ezek amiket írtál nem jelentenek semmit.

2018. jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ebben a korban ez teljesen normális, hagyd rá, nem meleg, vagy ilyesmi. Egyszerűen csak vannak lányosabb fiúk és fiúsabb lányok.
2018. jún. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden rossz indulat nélkül jegyezném meg, hogy több cikkben is ami melegekről szól, az áll, hogy "már 8-10-12 évesen éreztem, hogy más vagyok, a női ruhák érdekeltek, a lányos játékok, női dolgok". Tehát aki később már lefixálta magában, hogy meleg, visszavezette, hogy már fiatalon is érezte, hogy ő más csak akkor még nem tudta, hogy mi ez. Aztán lehet, hogy semmi köze hozzá, csak van egy ilyen időszaka és kész. Ha úgy alakul, hogy meleg, már időben fogadd el és támogasd. Szerintem sokan ott siklanak el, hogy már gyerek korukban nem fogadják el a másságát ezért később zülleni fog, kisebbségi komplexus stb... Mondom ezt úgy, hogy nagyon nem örülnék ha a fiam meleg lenne de tudom, hogy kénytelen lennék elfogadni és megérteni.
2018. jún. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!