Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most tényleg ekkora probléma...

Most tényleg ekkora probléma hogy bentmaradt a kocsiba a lányom?

Figyelt kérdés
6 éves. Beszaladtam 5 percre a boltba,ő nem akart jönni, kint maradt a kocsiba. A bejárat előtt van a parkoló,szóval egy percre kb az ajtótol. Ablakokat leengedtem, az ajtó nyitva volt , ha barmi van, ki tudjon szállni. A kulcsot kivettem persze a kocsibol.
2018. szept. 5. 19:18
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
31%
Elég durva.
2018. szept. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
25%
Ha neked nem baj, hogy akàrmi történhet vele, akkor nekem sem.
2018. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
23%
Engem amiatt zavar, hogy igy is keves a gyerek, de ha neked nem gond, hogy baja lesz, kik vagyunk mi, hogy feltsuk a gyerekedet a halaltol, eroszaktol.
2018. szept. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem helyzetfüggö, ott ahol a madár se jár és rálátsz az autóból szerintem nem gond, ha kint hagyod, én lehet nem hagynám amúgy, de én túl parás vagyok.
2018. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
19%
Semmikèpp nem hagyom az autóba egyedül, meg úgy egyáltalán az utcán sem lehet mèg egyedül.
2018. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ hol


Nagyvárosban, vagy Bp-en nem hagynám ott..


Itthon simán.

6 évesen egyedül jarnak a gyerekek az óvodába, iskolába..kutyát sétáltatni

Igen, a boltba is..


5 percre szerintem egy 6 éves gyereket leengedett ablakkal ott lehet hagyni, egy átlagos településen, ahol az emberek 2/3-a ismeri egymást

( 2800 fő, ahol felnőttem, 4800 ahol most lakunk)

2018. szept. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
63%
Egy nagyvárosban soha nem hagynám ott. De kistelepülésen 5 percre simán.
2018. szept. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
86%
Itt a faluban én is megengedem, hogy az autóban maradjanak a gyerekeim (6 és 4 évesek), de pl a városban már nem hagynám semmi pénzért. Én egyébként bezárom őket az autóba ha nincs meleg, nyáron nem engedtem, hogy kint maradjanak mert nem akartam tárva nyitva hagyni az autót.
2018. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
20%

Hát mi kis településen lakunk, de biztos, hogy nem hagynám kint a gyerekeimet!


Nem tudom miért hiszik azt az emberek, hogy az ilyen hely biztonságos... Pedig nagyon nem az

2018. szept. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
41%
A kettes valaszolo tul paranoias
2018. szept. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!