Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, apukák akinek több...

Anyukák, apukák akinek több gyereke van éreztetek már olyat, hogy az egyiket kevésbé vagy egyáltalán nem szeretitek?

Figyelt kérdés

Problémás gyerek, kicsi korában nagyon imádtuk, szerettük első kislány volt. 1000vizsgalaton vagyunk már túl semmi baja, egyszerűen rossz. Ha nem az van amit ő akar dührohamot kap. A testvéreit, bántja folyamatosan. Az oviból minden nap a panasz jön csak :( Soha nem találkoztam még ilyen gyerekkel. De a 30 éve pályán lévő ovonéni is ezt mondta :(

Nagyon elegem van már, a többi gyerkőcre sincs időm, türelmünk miatta.


2018. szept. 24. 17:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
67%
Az "Egyszerűbb gyermekkor" című könyvön túl vagytok már?
2018. szept. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
93%
Figyelmet akarhat, barhogyan. A negativ figyelem is figyelem. Mekkoraa korkulonbseg kozotte, es atestverei kozott? Mennyi idot toltesz vele ugy, hogy csak ketten vagytok, es milyen gyakran?
2018. szept. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Egy ovisra nem lehet rámondani, h talán majd benő a fejelágya. Erősen megkell fogni!
2018. szept. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Erőssen van fogva. Aranyos a jutalmazás és a büntetés mértéke. Az óvónők is szabad kezet kaptak.

3 gyerek van minden hétvégén szombaton velem van egy vasárnap az apjával. Tehát három hetente van egy egész napja velem egy az apjával és minden 4.hetvege közös program, utazás, túra.

2018. szept. 24. 20:23
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztos le leszek pontozva, mert ezt én is tudom, hogy nem lehet egy tv műsorból megtanulni, de youtube-on fent van a Szuperdada sorozat új évada, amiben ha jól emlékszem a 3. rész egy - feltehetően még a ti lányotoknál is rosszabb - hiperaktív kisfiúról szól. A családot megtanítják, hogyan kezeljék a dührohamait, és drasztikus változás következik be a viselkedésében. Ez egy dokumentumfilm sorozat, nem mese, szerintem egy próbát megér, hogy kapjatok valami kapaszkodót, de ha nem válik be sem veszítetek semmit, mert nagyon érdekes történet, meg legalább tudjátok, hogy nem csak titeket érint ez a dolog.
2018. szept. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Láttam az összes részt.
2018. szept. 24. 20:38
 17/22 anonim ***** válasza:

Eleg rossz lehet neki h kapott 2 testvert a nyakaba holott nem az a tipus aki ezt szeretne. Nem tudom mit lehet tenni.

De abban biztos vagyok h minden szulonek van 1 kedvence es 1 akit (leg)kevesbe szeret. Sajnos nalunk 3an vagyunk testverek es az osszes csaladtag erezhetoen engem szeret legjobban, kiveve anyamat. Mondjuk en soha nem voltam problemas gyerek ennek ellenere se. De mondjuk nalunk nem is "lelkizett" senki. Szerintem ha valami hiba van a dologban az maximum az lehet h tulsagosan a gyerekek korul forog az eletetek. Nekunk a szuleink hagytak h magunkban v egymas kozott rendezzuk el a problemakat, ok a felnottek voltak, nekik megvoltak a sajat dolgaik, nem akorul forogtak h jaj most ki legyen kivel. Sosem mertem volna duhrohamot kapni amugy, azt pedig ovisan is szegyennek ereztem ha panaszkodnak ram. Ugyh valami ertekrendbeli problema lehet nalatok csalad szinten. Egy ovis gyerek nem lehet arra kepes h szetbomlasszon egy nagy csaladot, ha a szulok biztos alapokon allnak. Mintha hianyozna a hierarchia..

2018. szept. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
63%
Miért nem lehet megbüntetni? Fegyelmezni keményen? Egy ovis tönkreteszi a családot!! Nem buta van esze a h.lyeségekre a bosszantásra. Rossz az oviban? Megbeszéled vele mi volt a gond, ha újra akkor két pofon után otthon nincs nasi tv se semmi ilyesmi. Ha újra csinálja ugyan ez.
2018. szept. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mennyi idos, es mennyi idosek a testverei? A korkulonbseg azert nagyon nem mindegy.
2018. szept. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
3 hetente 1 nap nem minden gyereknek eleg. Probaltatok, hogy napi 5-10 percet csak vele toltesz?
2018. szept. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!