Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, apukák akinek több...

Anyukák, apukák akinek több gyereke van éreztetek már olyat, hogy az egyiket kevésbé vagy egyáltalán nem szeretitek?

Figyelt kérdés

Problémás gyerek, kicsi korában nagyon imádtuk, szerettük első kislány volt. 1000vizsgalaton vagyunk már túl semmi baja, egyszerűen rossz. Ha nem az van amit ő akar dührohamot kap. A testvéreit, bántja folyamatosan. Az oviból minden nap a panasz jön csak :( Soha nem találkoztam még ilyen gyerekkel. De a 30 éve pályán lévő ovonéni is ezt mondta :(

Nagyon elegem van már, a többi gyerkőcre sincs időm, türelmünk miatta.


2018. szept. 24. 17:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy katasztrofális a helyzet de ilyet hogy írhat valaki, hogy nem szereti a saját gyerekét? Te nevelte ilyenre, magadban keresd a hibát ne benne.
2018. szept. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Az én lányom is problémás, igencsak feszegeti a határokat még mindig, pedig már iskolás, de soha nem éreztem azt, hogy kevésbé szeretném, mint a testvérét, aki pedig mintagyerek. Nem is lett 3. gyermek, mert kell a figyelem a kettőre is. Töltsetek több időt kettesben, ami nem azt jelenti, hogy lesed minden kívánságát és körülötte forog a világ, hanem hogy tudtok beszélgetni nyugodtan. Nem gondolom, hogy több lenne ez, mint hogy a figyelmet követeli magának.
2018. szept. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!