Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mièrt nyaggatnak folyton ezzel?

Mièrt nyaggatnak folyton ezzel?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok fèrjem 30. Kislányunk 2 es félévesen kezdte ősszel az ovit.szobatiszta, szèpen beszél.másokat kerdezgetnek mikor lesz már gyerek, de szüleim, ferjem szülei, rokonok,mindenki meglepődött hogy mi miert várunk már gyereket, pedig már 5 éve együtt voltunk, külön èltünk, kocsit vettunk.anyósom kérdezte abortuszra megyek-e,a kislanyunk születèsètől kerdezget mikor megyek már vissza dolgozni..az oviban mondta az óvónő amig nem dolgozom hozzam haza délben.nekem igy megfelel, ugyis kistesót tervezünk, de nem akar sikerülni.ugy tervezzük hogy probálkozunk es én itthon maradnék ha ugyis baba lesz majd,de már ott is kèrdezgetnek óvónők,anyukák, hogy mikor megyek dolgozni. Nem szeretnék beszélni a gondokról.. de elegem van hogy a kislányunkat is alig látták, a testvèreinket sem érdekli,pedig én gyakrsn látogattam őket.egész életemben csak azt lesik mikor dolgozok.igy is egy olyan régimódi életre vágyom ahol 3- 4 gyereket nevel otthon az anya, imádnék főzni, mosni rájuk, de sajnos ez álom marad.régen a nőket nem piszkálták, hogy gyereket is neveljen dolgozzon is, háztartás minden.van akit ugyanezért piszkálnak folyton?
2019. jan. 17. 06:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
59%

Anyósod elég gáz. :(

Otthon maradásban szerintem is csak a férjeddel kell megegyezned. Ha valaki kíváncsi - és az emberek, főleg nők, általában azok, nem feltétlen rossz indulatból, inkább csak beszélgetésindító haverkodási szándékkal -, hogy mit dolgozol, megmondhatod, vállald fel, hogy nincs rá szükségetek. Én nem ítélnének el érte, magamban biztos feltételezném, hogy a férjed jól keres és neki az a fontos, hogy mittudomén szép legyél és finomakat főzzél. És feltételezném, csak van tervetek vészhelyzetre meg öregségre. Na meg van, akinek egy gyereke sincs, mégsem kell dolgoznia, csak ha akar :)

A gyerek viszont óvódaköteles tényleg nem lett volna, csak jövőre, így nekem is fúrná az oldalam, ha a gyereknevelés az indokod, miért nem jársz vele inkább játszóházba, babaúszni meg babaangolra (vagy amiket szoktak:)) az állami óvóda helyett. Legyél őszinte, vállald be a döntéseid, terveid és néha a gondjaid is, és akkor kevesebbet kombinálnak az emberek.

2019. jan. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nem baj ha korán külted oviba a gyereked, én már 2évesen oviba jártam. Igaz nincs tesóm, de ha szeretnétek kistesót akkor tényleg jól döntöttél szerintem, oviba szoktatas sokszor nehéz tud lenni. Nagyon belelátom magam a helyzetedbe én is így lehetek pár év múlva... Azért csesztetnek ezzel mert fáj nekik, hogy ők nem tehetik ezt meg, vagy azért pattognak mert jol esik nekik. Szard le őket, szarj le mindenkit. Tedd amit helyesnek vélsz és jól esik!
2019. febr. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!