Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tehetnék? A férjem különbs...

Mit tehetnék? A férjem különbséget tesz a két gyerek közt?

Figyelt kérdés
A férjemnek van egy 6 éves fia, aki 1éves volt mikor megismertem. Nincs nevelve, ezzel nem is lenne bajom. Hanem , hogy a 2 éves közösnek állít fel szabályokat, a nagy akármit csinálhat, szobába eszik, számítógépen , telefonon játszik. A kicsi valamiért mindig veri a nagyot, az meg sír, ordít, hogy nagyon fáj. Most a kicsi megdobta a nagyot egy muanyag karikával, erre a férjem ellökte a kicsit , hogy feldölt, erre én felkaptam és elzavartam őket, hogy az a gyerek így mondja el, hogy nem tetszik neki valami. Szerinte túlreagálom, de ez már sok.

2019. febr. 15. 15:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%

Egy hat éves gyerekről van szó, az azért úgy megvan a fejedben?

Lehet hogy gyerek, de nem hülye ő sem. Nagyon jól érzi hogy nem fogadod el. Bezzeg gyerekes apukával volt eszed gyereket csinálni...

2019. febr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%
Amit én ebből kívülállóként látok: a két gyerek közül egyik sincs normálisan nevelve, a kicsit te nevelés félre, a nagyot az apja, plusz se te se a férjed nem értetek a gyerekneveleshez. Szerencsétlen kisgyerekek fogják ennek a nevelésnek a kárát megszenvedni. Szerintem szakemberhez kellene fordulnotok mindkettőtöknek. És gyerek nevelési tanácsot kérni. Egyikotok viselkedése sem normális.
2019. febr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
88%

Tehát nem az a baj, hogy a nagyobb gyerek kiskutyákat öl meg poenbol, hanem hogy a kicsinek nem engedi az apja? Nem az a baj, hogy a nagyobb nő mint a gaz mindenféle kontroll nélkül, hanem hogy a kicsi nem teheti ugyanezt?


Amúgy te normális vagy?????


Mind a két gyereket el kellene kezdeni NEVELNI!!!

2019. febr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Én nem engedem, hogy a kicsi bántsa az állatokat, az a baj, hogy a nagyot nem neveli, itt királyoskodik. Én akkor haragudtam meg rá nagyon mikor a kutyusokat bántotta, legszívesebben feképeltem volna.
2019. febr. 15. 16:27
 15/22 anonim ***** válasza:
87%
Olvasni is rossz, amit itt összehordasz. A kutyátokat ivartalanítani kellene, hogy ne elljen az a nyomorult égbe világba, nyilván nem vagytok tenyésztők, szaporítani meg káros és felesleges. De gondolom elvan Morzsi az udvaron, sétálni életében nem volt és tán még a maradékotokat is megeheti. Ez nem az állatos topik, tisztában vagyok vele, minderre csak azért világítottam rá, mert gyereket is pont ennyire "felelősen" neveltek, nő mind a kettő, mint a dudva. Utálod azt a szerencsétlen nagyobbat és hárítasz, pedig a saját kölköd is éppen olyan neveletlen és erre nem mentség az, hogy kicsi. Nyilvánvaló, hogy mindketten alkalmatlanok vagytok szülőknek, te sem kevésbé, mint a férjed, süt belőled a rosszindulat és az ostobaság, hiába is írna itt bárki bármit, csak a magadét hajtod, el sem jut az agyadig a jó szándékú segítség sem. A férjed idióta, te szintúgy, a gyerekeknek meg esélyük sincsen ilyen korlátolt és sötét szülőkkel, nincs ezen mit szépíteni, tanácsot adni is felesleges, mert minek? Holnap ugyanúgy utálni fogod a nagyot, ugyanúgy tombolhat kedvére mindkettő, tavasszal megint leellik a kutya,te meg ugyanilyen sötét maradsz. Ezek a makacs tények.
2019. febr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
87%

Mindkettő gyereket meg kell nevelni

Te meg ne bántsd semelyiket

2019. febr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
82%
Mindketten agresszív barmok vagytok,akiknek nem való a gyereknevelés. Húzzatok el pszichológushoz.
2019. febr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
86%
:( Szegèny kutyus:(
2019. febr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
63%
A pszichopaták is kisállatok gyilkolásával kezdik.
2019. febr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
17%

Mi jogon ütöd meg a férjed gyerekét?

Ha a 2 évesem úgy viselkedne mint a tiéd.., ja bocs, nevelve van, nem viselkedne úgy. Ja még egy bocs, a 6 évesnek is átadhatnád az értékrendedet meg a sajátodnak is..

2019. febr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!