Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tehetnék? A férjem különbs...

Mit tehetnék? A férjem különbséget tesz a két gyerek közt?

Figyelt kérdés
A férjemnek van egy 6 éves fia, aki 1éves volt mikor megismertem. Nincs nevelve, ezzel nem is lenne bajom. Hanem , hogy a 2 éves közösnek állít fel szabályokat, a nagy akármit csinálhat, szobába eszik, számítógépen , telefonon játszik. A kicsi valamiért mindig veri a nagyot, az meg sír, ordít, hogy nagyon fáj. Most a kicsi megdobta a nagyot egy muanyag karikával, erre a férjem ellökte a kicsit , hogy feldölt, erre én felkaptam és elzavartam őket, hogy az a gyerek így mondja el, hogy nem tetszik neki valami. Szerinte túlreagálom, de ez már sok.

2019. febr. 15. 15:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is van egy 6 éves kislányom és a férjemnek is. Nagyon elvan kapatva a férjem kislánya. Elviselhetetlen. Pl kapott egy játékot ami nem tetszett neki falhoz vágta. Eszem ágában sem volt hogy rá üssek. Ott az apja és rendbe szedi. Én a sajátomat. Hála égnek az enyém nem hisztis és megérti ha szólok neki. A férjem is látja a sajátján hogy sajnos soha nem lett meg nevelve az ővé. Ha akar valamit addig hisztizik amíg meg nem kapja. A férjem próbálja kordába tartani a düh kitöréseit hisztit de hiába... Azt csinálja az anyja amit a gyerek diktál. Ezen nekik kellene változtani. Te neveld a saját gyerekedet és tegyél róla hogy ne legyen olyan amilyen a párod gyermeke.. Az én kislányom is be próbálkozott olyan hisztivel mint amit látott de nem ért célt így már nem próbálkozik.. Ha a párod azt látja hogy egyforma a két gyerek nem tudja mi a helyes viselkedés és nyílván kiáll a nagyért..
2019. febr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Remélem azóta elvaltal kérdező!?
2021. júl. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!