Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek ez a helyes...

Szerintetek ez a helyes viselkedés?

Figyelt kérdés

Itt jártak a barátaink, én a kislányommal voltam csak itthon aki 1 éves. A barátaink gyereke 4 éves, az összes játékot szétdobálta, mondták hogy indulnak. Mondtam várjanak a játékokat össze kellene pakolni mert utána nekünk is van dolgunk, na az apuka és az anyuka csak ültek és nézték ki a fejükből... Mert egy fa kockát nem raktak arrébb, de még a gyermeküknek sem szóltak hogy "segítsen" holott egy óvodás gyereknek illene tudni mert ott sem pakolják össze.

Én ezek után nem nagyon örülök nekik mert ez borzasztó. Fordított esetben én segítenék és a gyerekemnek is szólnék.

Mások hogy viselik ezt el? Vagy ti hogyan vélekedtek erről


2019. márc. 25. 14:06
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Én alapjáraton egyet értek a kérdezővel.

Nekem csak ez ba$zta ki a biztit:

"Még én nem is az apától vártam el, hanem inkább az anyukától" Apuka nem szülő? Neki nem a gyereke? Vagy mi a f@$z ez a hozzáállás? Rosszul vagyok ezektől...

2019. márc. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!