Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondolsz az olyan anyáról...

Mit gondolsz az olyan anyáról aki nem viszi ki pisilni a kisgyerekét a vonaton, mert hogy "most pisilt az állomáson"?

Figyelt kérdés
A kisfiú szólt az anyukájának, hogy pisilnie kell és menjenek el pisilni, de az anyuka közölte vele, hogy biztos kamuzik, mert most pisilt az állomáson. Szerintetek nem felelőtlen az ilyen szülő? Látszik a kisfiún, hogy nagyon kell neki

2019. ápr. 12. 18:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, abban mi a logika hogy azért szülsz max 1 gyereket mert a szüleid tönkretették a lelkivilágod? Nem az lenne a megoldas hogy te tudod a frankót és nem követed el ugyanazt a hibát??
2019. ápr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

#10 Szóval annyira sérültnek gondolod magad h beleesel ugyanabba a hibába mint a szüleid.

Tehát nem tanultál ebből semmit. Így inkább csak 1 gyereket szülsz.

Érdekes logika.

Ha már tudod h mi a gond. Nem lehetséges h tudnál ellene tenni???

2019. ápr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
17%
Anyám is UGYANEBBEN a helyzetben volt gyerekként, mégse tanult belőle és ugyanúgy nevelt engem, mint a szülei őt. Egy ilyen minta folyamatosan öröklődik a családban, ha nem tudnátok.
2019. ápr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
96%
Ez esetben kedves 66%-os, nem az lenne a legjobb, ha egyáltalán nem szülsz gyereket? Most komolyan, ez itt a gyakori és bár jómagam is imádom a szépirodalmat egy pisilésről kiírt kérdés alatt a Zabhegyező egyik "jelentét" párhuzamba állítva összefüggést vizionálni már több, mint neurotikus én azt gondolom. No persze tévedhetek, az természetes, emberből vagyok magam is, de így szombat reggel ennyire elborultan pesszimista, világfájdalommal megspékelt sanyarú gyereksorson gyötrődni kicsit erős, inkább menj és olvas akkor egy kis Dosztojevszkijt, mondjuk a Félkegyelműt. Ad épp elég gondolkodni-valót, kellőképpen depresszív, bár tényleg zseniális és a szabad vegyértékeidet is frankón leköti, így nem kell a vonaton pisilős szituációt túlgondolnod és többet látnod bele, mint ami valójában van...
2019. ápr. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
35%
Rendben, igazad van, én voltam az, aki túl sokat látott bele, mert nem vagyok képes túllépni a saját tapasztalataimon. Sajnálom.
2019. ápr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
43%

Szokásos provokatív kérdés. Itt nem arról van szó, hogy anyuka nem törődik a gyerek alapszükségleteivel, hanem ismeri már annyira a fiát hogy nem ül fel a gyerek akaratának.

De ha már mindenáron háborogni akar a kérdező, leírok én is egy esetet. Nagymama 4 órája volt 3 éves kisunokájával. Mikor végre leszálltak a buszról, megmondta, hogy sietnek gyorsan átszállni, nincs idő vécére menni, pisiljen be ha nem bírja. Megjegyzem, nem volt pelenkás a kislány.

2019. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
38%
Én kimegyek vele, ahányszor csak kell neki. Max akkor nem, ha épp a mi állomásunk következik, és hamarosan le kell szállnunk. Nem ismerhetem a gyerekem húgyhólyagját, inkább kimegyek vele, minthogy bepisiljen.
2019. ápr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
31%

Az ilyen szülok azok akik aztán meg a legjobban fel vannak haborodva ha bepisilt a gyerek van aki meg is veri ezért, lattam már sztorikat vonaton az apa kikelt magabol a pisis gyereken az anya meg se vedte a gyerekét. Es jol szitualt ertelmisegi csaladnak tuntek akik most végeztek az egyetemmel (ertelmisegi beszelgetes stb), de a gyerek nem csak ebben, Mindenben el volt nyomva. Nem szolalhatott meg a beszelgezesben, azaz őt nem vették bele ha velemenye volt leminősitették stb.

Hát en majdnem bőgve szálltam le a vonatrol.

2019. ápr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
31%
*csak szem-, fültanuja voltam, de én nagyon sajnaltam a kislányt. Kb masfel orát utaztunk de azalatt en kikeszültem a szülőktől
2019. ápr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
88%
Semmit, nem az én gyerekem. Szülj egy gyereket és nézd meg a saját reakciódat, mikor 1000x már megszivatott előtte. Tuti akkor fogsz 1001.alkalommal belefutni egy ilyen szemfüles utasba, aki önkéntes gyermekvédelmist alakít a gyakorin :)
2019. máj. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!