Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák nektek mi a véleményet...

Anyukák nektek mi a véleményetek erről a védőnői viselkedésről?

Figyelt kérdés
Amikor terhes voltam, mondtam neki hogy nem mondtuk el párommal senkinek 12 hétig, ugye ezt általában így szokták, babonából. Erre megkérdezte cigány vagyok e... De onnantól bármit mondtam többször is. Mert hogy ez is az is cigány szokás.. Pedig semmi olyan dolgot nem mondtam ami kiverheti bárkinél a biztosítékot.. Aztán megszültem, kb 2x volt kinn az elején utána már csak havonta jött. Bármit kérdezek tőle, kioktató stílusban magyaráz. Iszonyat magas lóról beszél velem. Ha valamit nem tudok, kiakad, és ingerülten magyarázza hosszú percekig. Nem vagyok hülye sem bonyolult kérdéseket teszek fel neki, mégis úgy viselkedik velem szemben mint az atyaúristen. Múltkor hívtam, nem vette fel, de még vissza sem hívott. A gyerek kiskönyve rosszul van kitöltve. Van az a rész amit a védőnő tölt ki a gyerekről, amit tapasztal, olyan dolgok amiket a gyerekem rég csinál, azt jelöli be hogy nem tapasztalja. Kevesebb mért adatokat ír be. A címünket is elírta. Mindenféle vizsgálatokra küld, amit hiányosan közöl elfelejt fontos információkat elmondani. Amikor szóvá teszem, hogy ezt nem mondta, akkor kikéri magának hogy én hazudok. Elküldött egy vizsgálatra amit bizonyos hónapig végeznek el, akkor amikor már a gyerek betöltötte azt a kort.. Így persze hogy már nem csinálták meg. Tudtommal azért van hogy segítségünkre legyen. De semmiben nem számíthatok rá. Bármit mondok kioktat, mintha fogyatékos lennék. Nagyon aljas. Nektek erről mi a véleményetek? Az a baj hogy bármi van kihez forduljak? Mert hozzá nem lehet. Kihagy hónapokat és nem jön csak a következőben mert neki dolga van. Én próbáltam vele szót érteni, de ha valamit nem tudok muszáj kérdezni nem? Megszabta hogy a gyereknek nem adhatok fél éves koráig tejen kívül semmit! Nem vehetek neki fejlesztő játékokat mert a gyereknek az nem tesz jót. Ne csináljak semmit csak a gyerekkel foglalkozzak, miért főzök, a gyerek fontosabb mint a férjem... Gondolkodom hogy szólok vezető védőnőnek.. Ti mit tennétek a helyemben? Semmi haszna.
2019. máj. 14. 11:00
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Lemondani nem lehet. Simán csak ne foglalkozz vele. Most már egyre ritkábban kell vele találkozni. Az enyémmel sem mentem sokra, tiszta hülye tanácsokat adott, meg annyira ment az iskolában tanult marhaságai után, hogy kiakasztó volt. A második gyereknél, már csak bólogattam, aztán csináltam a magam feje szerint.
2019. máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Az én védőnőmmel csak annyi volt a gond, hogy alkesz volt. :-/ Soha semmit nem kérdeztem tőle, nem meséltem neki semmit, mindig azt mondtam, hogy minden rendben. Amit nem tudtam, azt meg megkérdeztem rokontól, ismerőstől, a gyerekorvostól, megnéztem a neten. Javaslom, te is csinálj így.

Az viszont biztos, hogy ha nekem szólna be valamit, akkor nem fukarkodnék az ordítva káromkodással. Ezek csak ebből értenek. Ja, és azért csinálja ezeket, mert senki nem mer neki visszaszólni. Próbáld ki! :-)

2019. máj. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

Ezt fogom tenni, köszönöm szépen!

Azért nem akarok vele ordítani, mert simán kinézem belőle hogy bejelent valahova hogy agresszív vagyok.. Veszélyes a gyerekre stb.

2019. máj. 15. 18:45
 34/35 anonim ***** válasza:
64%

Akkor én felvenném telefonnal, hogy hogy kezdődött az ordibálás. Így lesz bizonyítékod.

Remélem megoldódik. Sok sikert!

2019. máj. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

Jó ötlet!

Köszönöm szépen!

2019. máj. 17. 21:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!