Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Ilyenkor mi történik a babával...

Ilyenkor mi történik a babával? Még csak 8hetes. : (

Figyelt kérdés

Eléggé fiatal vagyok (25 éves) a férjem 32 éves neki nem lehet saját gyereke (vagyis ezt mondta de már ezt sem tudom) ezért kb 1,5 éve kitalálta,hogy fogadjunk örökbe. Ahogy meglettek a papírok nem is kellett sokat várni (én azt gondoltam 4-5-6 év lesz majd) pár hónapra rá romantikus vacsora stb és bejelentette,hogy van egy anyuka aki nekünk adná a születendő kisfiát. Tehát így fogadtunk örökbe magánutas örökbefogadással. Sajnos az elmúlt pár hétben nagyon sok rossz dologra, hazugságra, átverésre jöttem rá a férjemmel kapcsolatban amit nem tudok neki elnézni, válni akarok. Mi történik ilyenkor a picivel? Vele marad? Én egy barátnőmhöz költözöm a hétvégén amíg ő nem lesz itthon. Ha hétfőn haza jön már nem lesznek itt a cuccaim. Nem tudom mit tegyek, nem tudok tovább színészkedni, de a babát is nagyon sajnálom, hogy egy ilyen "családot"kapott. Ő biztos nem mondd le a babáról, Ő nagyon akart gyereket.

Mit tehetnék, most nem is tudok tisztán gondolkodni annyi minden kavarog a fejemben.



2020. júl. 8. 13:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
89%
Előző mondatombol kimaradt, hogy közösen örökbefogadott baba
2020. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
94%
Mi az amit megtudtal?Ez igy nem oke. A gyereknek te vagy az anyja. Hogy hagyhatod el? A verszerintit is otthagynad?
2020. júl. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Az a baj nekem kb semmim nincs. Soha nem dolgoztam egy érettségim van. Elkezdtem az egyetemet annó, de addig erősödött, hogy abbahagytam.

Most 1000-rel nézegetek állásokat, de már kb egy mosogatónak is 3 év gyakorlat kell.

2020. júl. 8. 13:58
 14/26 A kérdező kommentje:

Természetesen viszem magammal, de amint megtudja, hogy hol vagyunk 1000%,hogy érte jön és elveszi.

Ha egy dolgot megtanultam mellette az az, hogy a törvények és a szabályok nem mindenkire vonatkoznak.

2020. júl. 8. 14:04
 15/26 anonim ***** válasza:
73%
Már technikailag sem értem egy 8 hetes babát otthagynál egy üres lakásban!? Ha nem akarod, illetve tudod nevelni, akkor a férjeddel marad, de jogi értelemben az anyja vagy, láthatást kapsz, illetve tartási kötelezettséged van.
2020. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
93%
Szóval te eltartani nem tudod a babát egyedül, őt pedig nem találod alkalmasnak. Szerintem jelezni kéne valahol és a pici kerüljön egy normális szerető párhoz, mielőtt nem késő.
2020. júl. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
96%
Ha nincs anyagi háttered és ahova költözöl nem tudod vinni a kicsit, akkor van esély, hogy az apja fogja nevelni, de lesz megállapitva lathatasi jogod.
2020. júl. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
98%
Szereted a babat?
2020. júl. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
96%
Amugy ha igaz ez a történet, ez egy olyan egyedi helyzet, hogy az ismerőseitek könnyen beazonosithatnak, ezért szerintem vigyázz miket írsz.
2020. júl. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Persze, hogy szeretem a picit!

Nekem 1 barátnőm maradt, akihez megyek is, az ő körei meg nem hiszem, hogy ezen az oldalon olvasgatnának vagy tudnának a létezéséről. Máig én sem tudtam. A barátnőm mondta, hogy van egy ilyen anonim oldal, ez az account is az övé amiből írok.

2020. júl. 8. 14:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!