Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Ilyenkor mi történik a babával...

Ilyenkor mi történik a babával? Még csak 8hetes. : (

Figyelt kérdés

Eléggé fiatal vagyok (25 éves) a férjem 32 éves neki nem lehet saját gyereke (vagyis ezt mondta de már ezt sem tudom) ezért kb 1,5 éve kitalálta,hogy fogadjunk örökbe. Ahogy meglettek a papírok nem is kellett sokat várni (én azt gondoltam 4-5-6 év lesz majd) pár hónapra rá romantikus vacsora stb és bejelentette,hogy van egy anyuka aki nekünk adná a születendő kisfiát. Tehát így fogadtunk örökbe magánutas örökbefogadással. Sajnos az elmúlt pár hétben nagyon sok rossz dologra, hazugságra, átverésre jöttem rá a férjemmel kapcsolatban amit nem tudok neki elnézni, válni akarok. Mi történik ilyenkor a picivel? Vele marad? Én egy barátnőmhöz költözöm a hétvégén amíg ő nem lesz itthon. Ha hétfőn haza jön már nem lesznek itt a cuccaim. Nem tudom mit tegyek, nem tudok tovább színészkedni, de a babát is nagyon sajnálom, hogy egy ilyen "családot"kapott. Ő biztos nem mondd le a babáról, Ő nagyon akart gyereket.

Mit tehetnék, most nem is tudok tisztán gondolkodni annyi minden kavarog a fejemben.



2020. júl. 8. 13:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
92%
Akkor ha szereted, vidd el magaddal es harcolj erte. Ha tenyleg hazug a fejed es megerdemli h elhagyod akkor szedd ossze magad es harcolj magatokert.
2020. júl. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
89%

Hát én a családvédelmist felkeresném és ha az apuka nem akarja felnevelni lemondanék róla.

Te alkalmatlan is vagy rá és soha a büdös életbe nem dolgoztál, téged behúztak a csőbe eléggé. Ezzel ellenben nem úgy tűnik a soraidból hogy szeretnéd vagy akarod őt így nincs értelme tönkretenni az életét. Ha a férjed vállalná akkor majd ő megoldja, az nem a te dolgod, tiéd lesz a gyerektartás ha igényli a férjed.

2020. júl. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Még biztosan nem lehet vissza mondani az örökbefogadást? Ha neked kételyeid vannak,a párod egyedül meg nem alkalmas akkor érdemes lenne lemondani a kicsiről hogy szerető családba kerüljön ahol évek óta reménykedve várják.
2020. júl. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen valahol jelezni kéne hogy nektek már nem. oké a dolog. Ne haragudj de kb: esélytelen,hogy normálisan felneveled a gyereket. És a leíràsod alapján a férjednek sem menne.
2020. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a férjedé a gyerek és ezzel a mesével a nyakadba varrta

...

Más éveket vár babára, nagykn fura, hogy ő ilyen hamar kerített valakit aki nektek akarta pont adni.

2021. jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett?
2021. jún. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!