Szerintetek van olyan, aki örökbe fogad egy roma, vagy egy fogyatékos babát?

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 21:42
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, hogy a sznob szót használtam! Maradjunk annyiban hogy nem vagyunk egyformák. Nekem nem lenne/lesz fontos, hogy hasonlítson rám, ki mit gondol. De nem akartam megbántani azokat akiknek fontos. Még egyszer ezer bocs:)
2013. máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerek olyat aki roma kisgyereket fogadott örökbe(majdnem 4 éves volt a kislány). A saját gyerekükkel sokkal többa probléma mint az örökbe fogadottal....

Olyat is ismerek aki fehér babá fogadott örökbet. aztán késöbb kiderült hogy enyhén autista, de természetesen igy is felnevelték hiszen ö az ö gyerekük, egy évet vártak rá, harcoltak érte mire hozzájuk kerülhetett.

2013. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
89%
Én nem hiszek benne, hogy a "vérben van" A rossz nevelésben és abban hogy akaratlanul is rávetítik a gyerekre/gyerek viselkedésére hogy nem tudják elfogadni igen. De ez megint egy olyan kérdés, amiben nem tudjuk egymást meggyőzni:)
2013. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%
Na de a fogyatékos nem biztos, hogy értelmi fogyatékost jelent. Kisebb korrigálható baja lehet, valami ilyen kérdés szerepel a kérdő ívben. Ami lehet egy egyszerű csípő ficam, vagy kancsal vagy hiányzik a kisujjának a fele.
2013. máj. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Én nem is attól félnék, hogy elkezd ő is lopni, csalni, stb, hanem hogy könnyen belevinnék a rosszabbik roma társai a rosszba, mivel sajnos a fehérek nem igazán tolerálják őket, a romák meg szeretettel fogadják a "testvérüket". Szóval hiába nevelném én a szépre jóra, ha más nem is, de az összetartás az biztosan a vérükben van! De talán tévedek..
2013. máj. 18. 22:44
 16/45 anonim ***** válasza:
60%
Ez hülyeség utolsó, hogy kerülne olyan társaságba ha nem ott nő fel.
2013. máj. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%
Roma babát sokan fogadnak örökbe, bár nem elegen, fogyatékosat lényegesen kevesebben vállalnak.
2013. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
Hol kerülne? Iskolában? Mindenhol vannak romák. Hacsak nem otthon nevelik burokban, bárhol beleakadhat rossz társaságba, így romákéba is.
2013. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom nekem soha nem volt osztálytársam roma vagy de igen egyetemen.
2013. máj. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
85%
Nézd anno nálunk is volt romagyerek az általánosban játszottunk vele ugyanúgy, mert normálisak voltak. A srác akit írtam, hogy örökbe fogadtak a családomban szintén gond nélkül beilleszkedett. Ha van egy normális 6-7 éves gyerek, azt senki nem fogja kiközösíteni azért mert barnább a bőre. Gimiben sem. Értelmes gyerekek a "rossz gyereket" kerülik, de őket sem származás alapján. A nemcigánnyal sem játszanak ha az rugdos, köpköd stb. A gyerekek nem hülyék, emiatt nem kell félni. Nem kerül abba a helyzetbe soha, hogy csak roma gyerekek állnak vee szóba.
2013. máj. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!