Holnapra van időpontom a gyámügyre, hogy megtudjam, örökbefogadtak-e. Megmondják azonnal, vagy ez egy hosszabb folyamat része?

Figyelt kérdés
Hosszas gondolkodás után kértem ezt az időpontot, gyerekkorom óta sokszor feljött bennem, hogy talán örökbe fogadtak, most határoztam el magam erre a lépésre. Mire számítsak? Rögtön megtudom, ha örökbefogadtak? Vagy kitöltök egy kérvényt és hetekig várok? A szüleimet (akik felneveltek) kiértesítik? (27 éves vagyok.)

2017. márc. 28. 19:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kedves volt mindenki, csak azt gondoltam, ez az egész gyorsabb lesz, 8 napja voltam ott, csak egy igen/nem választ kértem, hosszabb származáskutatást nem, azt mondták, felhívnak, ha elkészültek, de még semmi. Legalább kezdek egyre kevésbé izgulni ezen. :)
2017. ápr. 6. 07:32
 12/13 anonim ***** válasza:
87%

De érdekes... Mondjuk a férjem tudta, hogy örökbefogadott, így nem tudtam, hogy ez ilyen macerás. Végülis a rendszerben látszódnia kell(ene) szerintem. :)

Az jó, ha megnyugodtál kicsit, csak a kezdőlépés volt olyan nehéz. Nálunk is így volt. :) Kitartást a várakozásban. :)

2017. ápr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Kaptam választ, nem fogadtak örökbe. Köszönöm mindenki válaszát! :)
2017. ápr. 23. 00:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!