Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Lázam van, beteg lehetek,...

Lázam van, beteg lehetek, vigyem a gyereket oviba?

Figyelt kérdés

Tegnap lézeres hőmérővel 37.9et mértek, nem engedtek vért adni, itthon csak a fülhőmérő működik, azon 38.5 volt, most 38.2.


Évek óta allergiás vagyok, szóval az orrfolyás, szemfájás, viszketés, levertség és fáradtság ismerős, a láz új.


Kihagytam emiatt a szülőit, mert sokkolt a hőm, meg a talán covid lehetősége.


A torkom kapar, enyhén köhög, de mivel a torkom is szokott viszketni és vakarom, szerintem csak kidörzsölődött. Orrom is fáj, néha vérzik orrfújásnál. Ami érdekes, hogy magától is folyik, nem csak tüsszögök. Allegrát szedek, nem hat, tegnap fájt a fejem, bevettem fájdalomcsillapítót, azóta jobb.


Az oké, hogy én most vagy karanténozok önkéntesen, vagy tesztre megyek, de a gyerekkel mit kezdjek? Folyton velem van, de neki normális a hője és semmi baja. Csak én tudnám vinni az oviig, új helyen kezd, tehát fontos lenne bemennie.


Mit csinálnál?


Lehet csak sima random betegség vagy allergia, vagy megfázás vagy csak rohadt meleg van.


A doki annyit mondott, hogy önkéntes karantén vagy teszt(nekem kell fizetni, mert nem súlyosak a tüneteim).



2020. aug. 27. 13:08
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Egyébként ma is 38.3 és nem múlik el magától, gyógyszerrel rövid időre elmúlt
2020. aug. 28. 11:20
 22/22 anonim ***** válasza:
0%
Tegnap óta megpusztulok úgy csavar az orrom, minimálisan érzem a torkomat, de azért nem fáj. Papíron allergiás vagyok parlagfűre, gyakorlatilag viszont 8 éve nem volt ennyire bajom. Úgyhogy nem csodálnám, ha belázasodik egy olyan személy, akinek máskor is vannak allergiás tünetei. Persze jobb félni, mint megijedni, úgyhogy jól tetted, hogy nem vitted oviba.
2020. aug. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!