Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Miért tombol magából kifordulv...

Miért tombol magából kifordulva a gyerek óvoda után?

Figyelt kérdés
Reggel semmi baj nincs vele, szívesen megy, ellenben délután mikor haza kell menni teljesen megőrül, agresszív lesz. Ordít és volt, hogy még ütötte-vágta is az anyját. Sírni nem sír, könnyek nélkül tör rá ilyenkor a dühroham. Az anyának kezd gyomoridege lenni a lányától.

2020. okt. 3. 11:29
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:

Mit tudok meg? A szuperanyaságot, hogy majd idegen embereket marházok le pusztán azért, mert nem 100%-ban gondolják azt, amit én? Meg majd óvodától kezdve az óvónő személyén át a kajáig bezárólag mindenkit hibáztatok, csak majd magamat nem?


Kezdem megérteni, bizonyos anyákat miért hagynak ott a pasik szülés után. Ha ilyen leszek, megértem, ha elhagynak engem is... Még szerencse, hogy alapból se vagyok egy hisztis, minden létezőt hibáztató személy.

2020. okt. 4. 16:01
 42/46 anonim ***** válasza:
29%
Nem, valóban- te csak a saját rokonodat hibáztatod. Kibeszéled, gyűjtenéd itt a bizonyítékot, hogy micsoda pocsék anya. Vagy vele van gond, vagy az elkényeztetett gyerekével. Jó kis rokon vagy.
2020. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
Azt, hogy a gyerek elkényeztetett szakember mondta, de még tesóm is elismeri. :D Tudja a család, hogy kitettem a kérdést, semmi kibeszélés nincs benne. Meg milyen bizonyítékok gyűjtése már? XD Sok sorozatot nézel szerintem...
2020. okt. 4. 17:15
 44/46 anonim ***** válasza:
51%
Bár lenne időm a sorozatokra. Nézném :-D
2020. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
Akkor a fantáziád élénk. :D
2020. okt. 4. 20:11
 46/46 A kérdező kommentje:
Azóta az apját is üti rendszeresen, és már nem kell hozzá ovi, a legapróbb dolgokon is bepöccen, a szülők nem tudják kezelni. Ennyit arról, hogy az ovi a hibás...
2020. dec. 30. 15:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!