Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mennyire tartják fontosnak az...

Mennyire tartják fontosnak az ovis szülők, hogy a gyerekről ne kerüljön fel az ovi Fb oldalára marketing célú nyilvános kép?

Figyelt kérdés

Nemrég alá kellett írni az oviban, hogy engedélyezzük vagy sem, és legnagyobb meglepetésemre rajtunk kívül csak egy család jelezte, hogy nem szeretné, ha a gyerekről fotó kerülne fel.


Nálatok se érdekli ez a szülőket?



2020. nov. 5. 17:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
27%

Nekünk nincs fb se twitter se.. Sose jut eszembe a 3.közösségi oldal 🤦‍♀️😅

Szüleimnek viszont van. Így ők láthatják a lányokat. A csoport amúgy zárt.

2020. nov. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
42%
Megértem hogy nem akarod hogy nyilvánosan mindenki lássa, de egy gyereknek nagyon rossz érzés, hogy mindig félre kell állnia, ő nem lehet rajta a fotón. Sajnos ennek nincs mindenki számára jó megoldása.
2020. nov. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

12,

ez azért nem így működik.

A gyereket nem érheti hátrány holmi fotózás miatt.

Nem állíthatják félre, hanem ki kell kockázniuk az arcát.

2020. nov. 6. 08:37
 14/16 A kérdező kommentje:

"Tök jó emlék."


Kár összehasonlítani, mert egyáltalán nem ugyanaz, hogy az egész gyerekkorodból találsz összesen vagy 5 nyilvános fotót,

és az, ha havonta 18 évig fotók tömkelege kerül fel.

2020. nov. 6. 08:40
 15/16 anonim ***** válasza:
63%
Beláthatatlan következményei vannak. Döbbenetes, hogy ezt tömegek nem fogják fel. Más, hogy a nagyiek látnak 5 képet és más, ha a leendő munkáltatód es vadidegenek vissza tudják pörgetni képekben az egész életedet. Márpedig az emberek nagy részénél ez simán látható. Hogy ez milyen torzításokhoz vezet hosszútávon és mennyire nem biztonságos sem fizikailag sem érzelmileg, szerintem megérthető.
2020. nov. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
62%

Én nem szoktam képet kitenni a gyerekemről, sem a páromról, de magamról is csak profil kép van, jah.. a borítóképemen szerepelünk 4-en.


Nem zavar, ha az óvoda facebook csoportján látok fényképet a gyerekeimről, amin épp csoportos foglalkozás, kirándulás vagy hasonló van.

Megválogatják milyen kép kerül ki szerencsére és a csoport is privát, csak tagok láthatják. Ellenkező esetben már lehet, hogy nem díjaznám.

2020. nov. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!