Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek a nyilvános...

Mi a véleményetek a nyilvános szoptatásról?

Figyelt kérdés

2020. aug. 4. 14:45
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
53%
Bunkóság.
2020. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
57%
Teljesen hidegen hagy. Mindenki ott eszik és ott etet gyereket, ahol akar.
2020. aug. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
96%
Általánosságban hidegen hagy. Ha valaki egy éttermi asztalnál minden takarás nélkül csinálja és en pont rálátok, az felkúr. De hal Isten ilyen csak egyszer volt. Az anyák nagy része azért elég intelligensen megoldja. Vagy takarással, vagy picit félrefordul. Van aki meg dafke alig varja, hogy beszóljanak neki. Na ezt a fajtát elítélem. Amúgy 6 hónapos a fiam, Szóval nem vagyok anyuka meg baba gyűlölő.
2020. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem amíg eltakarják magukat nincs semmi baj vele. Nyilván ha már van nagyobb gyerek nem olyan egyszerű megoldani, hogy csak otthon, dr lehet ezt félrevonulva, eltakarva, szolidan.

Aki csak úgy fogja és előcsapja arról megvan a véleményem

2020. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
92%

Már rég volt ez a kérdés itt a gyk-n! 😂

Én azt mondom, hogy van ahol belefér, van ahol zavarja a többi embert.

Pl. a tömegközlekedésen való étel fogyasztás sokakat zavar, de ha egy padon ülve eszik valaki egy szendvicset az nem.

Szoptatásnál is hasonló. Étterembe zavaró, de egy padon ülve nem érdekelne.

2020. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
88%
Diszkréten nincs azzal semmi gond. Ha a baba éhes meg kell etetni azt meg ugye nem várja el senki hogy egy anya otthon üljön a 4 fal között akár 2 évet.
2020. aug. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
95%

Lehet azt úgy csinálni, hogy fel sem tűnik senkinek. Nagyon diszkrét, szép szoptatós kendők vannak, amiket könyű használni, az ember tényleg meg nem mondaná, hogy az a nő pont szoptat.

A demonstratíve előkapott mell nyilván zavarba ejtő, de szerintem ez elég ritka. Én kétszer láttam ilyet életemben, ebből az egyik nem is demonstratíve volt, hanem kétségbeesett, frusztrált, leharcolt ikres anyuka volt, akinek már nem volt ereje diszkrécióra. Pár perc után észbe kapott és eltakarta magát. A másik az ikeában karácsony előtt a legforgalmasabb időszakban a pénztáraknál (!!) lévő kirakott foteles csendéletbe telepedett bele, látványosan előhúzta a mellét és rárakta a gyereket, de egyértelmű volt, hogy ő most itten polgárpukkaszt. Az egyszerűen csak röhejes volt.

Amúgy szerintem az anya inkább szoptassa meg a gyereket, mint hogy a gyerek folyamatosan üvöltsön, az jobban zavar.

2020. aug. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
5%
Ennyi erővel étterembe sem mész, mert ott emberek ételt tesznek a szájukba, 7-es? Megrágják és lenyelik, fúj!
2020. aug. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

9

Honnan teszik szájukba az ételt, egy másik ember farából nálad? Mert olyat csak onnan kaphatnak emberből:DDD

2020. aug. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
21%
A mell elsődleges szerepe a szoptatás. Azért alakult ki, azért van a nők testén. Hogy neked esetleg másra is hasznos, az mellékes. Ez a CÉLJA a testrésznek. A lábaddal is jársz, a kezeddel is fogsz, és ha lenne agyad, gondolkodnál vele.
2020. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!