Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoktatok nyilvános helyen...

Szoktatok nyilvános helyen szoptatni?

Figyelt kérdés
3 hónapos a gyerekem, ha megyünk valahova, ahol órákat leszünk, akkor lefejek a tejemből, cumisüvegbe töltöm és azzal etetem meg. Egyszer próbáltam egy wc-ben megoldani, de nagyon kényelmetlen volt. Szégyenlős vagyok, nem szeretnék mások előtt fedetlen mellel lenni vagy beszólogatásokat, gúnyos pillantásokat. Otthon a 4 fal közt természetesen szoptatok.

2020. szept. 15. 18:13
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
64%
És az ilyen szoptatós poncsóban? Szerintem nagyon igényes úgy.
2020. szept. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
67%
Sose szólt be senki, na meg mindenhol félre lehet vonulni.
2020. szept. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Nem, akkor is félnék, hogy elmozdul és kilátszódik. Nem mindenhol lehet elvonulni, például egy tömött metróocsiban hova vonulnál el?
2020. szept. 15. 18:19
 4/51 anonim ***** válasza:
75%
Nem szoktam nyílvánosan szoptatni
2020. szept. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
60%
Jó hat nem kötelező. 🙂
2020. szept. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
48%
Én is tartottam a nyilvános szoptatástól, de egyszer a délutáni sétából hazafelé menet vígasztalhatatlanul üvöltött, muszáj volt az első útba eső padon megszoptatnom (ekkor kezdődött a növekedési ugrás...). Abban a helyzetben nem érdekelt semmi más csak a baba szükségletei. Azóta már hosszabb vonat útra is elmentünk, próbáltam az ülés felé befordulni és textil pelussal eltakartam magam, nem látszott több, mint egy jobban dekoltált felsőben...
2020. szept. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
71%
Nem. A mellem senkire se tartozik. Előtte se mutogattam.
2020. szept. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
48%

És miért pont tömött metrókocsin akarnál?


Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor "kellett" nyilvánosan szoptatnom 1,5 év alatt és akkor is sikerült diszkréten. És nem kapott soha lefejtet, mert a tesója pikk-pakk cumizavaros lett tőle, annyi is lett a szoptatásnak.

2020. szept. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
61%

Nem. Az első fél évben csak olyan helyekre jártunk, ahol van baba-mama szoba, vagy bármi helyiség, ahová félre lehet vonulni. Szoptattam pl étterem raktárában. Nyilvánosan nem akartam. De nincs bajom azzal, ha más teszi.


Mondjuknekem G-s méretű mellem van, garbóban se tudom takargatni, nemhogy szoptatás közben.

2020. szept. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
60%

Nem, sosem.

De nem zavar, ha valaki igen.

2020. szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!