Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Most hogyhogy nem lesz óvodai...

Most hogyhogy nem lesz óvodai ügyelet ? Miért kellett ezt is elvenni... bezzeg dohánybolt mehet és mezőgazdasági bolt

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 08:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/135 anonim ***** válasza:
87%
Szerinted az, hogy bemegy pàr ember ember a kertészetbe (nàlunk két ember lehet bent egyszerre) az ugyanaz, hogy 5-10 gyerek taknya nyàla egybefolyik és fertőzik egymàst?
2021. márc. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/135 A kérdező kommentje:

11 Taknyosan, betegen, tünetekkel eddig sem lehetett bevinni.

De úgy gondolom ez mégis fontosabb feladatkör a gyerekek felügyelete mint akár a dohanybolt akár más csip csup boltok amik epp szerencsés besorolást kaptak.

2021. márc. 6. 09:01
 13/135 anonim ***** válasza:
92%

Én itodai dolgozó vagyok, de én is értem, ha bedől a mezőgazdaság, akkor nem lesz mit enni. Ami kevés lesz azt pedig aranyáron fogják adni. Akkor hiába mész el dolgozni, ha nem tudsz venni csak negyed annyi kaját. Akkor az ovódák is meg lesznek lőve, mert a menzán az alapanyagok többe kerülnek márha tudják biztosítani.

A pénzed 4x kevesebbet fog érni. De ugyanannyit kapsz.

Akkor meg az lesz a problémád, hogy mit adj enni a gyerekednek, mert minden iszonyú drága lesz.


Amúgy szomszédok, rokonok nem tudnak segítnei a gyerekfelügyeletben?

2021. márc. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/135 A kérdező kommentje:

13 Rokonok szintén dolgoznak, vagy messze vannak és dolgoznak.Szomszédokkal nem vagyunk olyan viszonyban, hogy hetekre rájuk bízzak egy gyereket.

Köszönés és hogy vagy? A kapcsolat köztünk.

2021. márc. 6. 09:05
 15/135 A kérdező kommentje:
Jah ha mást folyton türelemre intenek akkor ők is várhatnak 2 hetet. Mi már tavaly óta szívunk kisebb nagyobb időtartamban.
2021. márc. 6. 09:06
 16/135 anonim ***** válasza:
83%
Mindenkinek szar ez a helyzet, de ne legyél màr ostoba. A dohànyosokat utàlom, de megértem, hogy nem zàrjàk be, mert megőrülnének az emberek. Bagó az felesleges tényleg, de a mezőgazdasàg nem.
2021. márc. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/135 anonim ***** válasza:
77%
A gyerekek ott vannak egy rakáson maszk nélkül egész nap. A boltban nem töltenek a vásárlók egy órát sem, plusz a maszk is kötelező. Szerinted hol nagyobb a fertőzésveszély, és ez alapján mit zárnál be?
2021. márc. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/135 A kérdező kommentje:

Példa volt!!! De azért ha két hétre bezárna nem dőlne romba a világ.


17 Ne legyél álszent! Ha a fertőzésveszélyt nèznék akkor már nem járnának buszok mert oltári a tömeg munkába menet meg műszakvàltásokkor. Vagy nem lenne nyitva az Auchan hanem csak kiszallitanák a kajàt.Nah, ami ott van az a veszélyes tömeg nem pedig 8-10 hároméves.

2021. márc. 6. 09:12
 19/135 anonim ***** válasza:
56%
Nekem még nem óvodás korú a gyerekem, de meg tudom érteni a felháborodásodat. Sokan nem tudják megtenni, hogy bébiszitter vagy nagyszülő vigyázzon a gyerekre. És így a szülőnek kell otthon maradnia vele. De ezt ugye sok munkáltató nem nézi jó szemmel és így sajnos megint sok elbocsájtásra lehet számítani, mint tavaly. Ez elég kicseszés sok emberrel. Meg főleg, hogy a dohányboltok és a lottózók nyitva lehetnek... Ezek mióta létfontosságúak?
2021. márc. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/135 anonim ***** válasza:
64%
Akkor mit kellene tennie a kormànynak kedves hozzàértők?
2021. márc. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!