Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az óvoda 17-ig van nyitva,én...

Az óvoda 17-ig van nyitva,én 16.50-re érek a gyermekemért,miért néznek rám csúnyán emiatt?

Figyelt kérdés
Dolgozom.16.30ig, utána lóhalálában megyek érte. Nálunk kb.mindenkit elvisznek 16.kor. nem értem hogyan. Nyitva tartási időn belül megyek,és dolgozom,mégis csunya pillantásokat kapok, a dajka már körpe seperte a gyerekemet,az óvónő úgy igyekszik,beszélni se tudok vele. Most vigyem át máshova?
2022. jan. 31. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Nyilván azért, mert csak miattad kell tovább maradniuk. Nem mintha ezt nem tudnád magadtól is.
2022. jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És ez normális??? 5ig tart a munkaideje az óvónőnek. Öruljon inkabb hogy 10 percel hamarabb elmehet. A dajka meg tudtommsl 6ig van.Én 3 percel elobb nem mehetek el mégse bunkóskodom.
2022. jan. 31. 17:44
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Szóltak miatta? Bunkóskodtak? Mondták, hogy gyerek érte korábban? Ha nem, csak szerinted csúnyán néznek rád, akkor nincs probléma. Nálunk 5.15-kor ment az óvónéni busza, ezért mindenki úgy igyekezett menni a gyerekért, hogy az óvónéni elérje a buszt. Többször előfordult, hogy valaki késve érkezett, ezért hazavitte az óvónénit, vagy legalább elvitte kocsival a buszmegállóig. Mondjuk ez egy jó közösség volt, segítettük egymást, ahogy lehet.
2022. jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha 17 óráig van nyitva, azt jelenti, hogy addig lehet menni a gyerekért. Tehát emiatt nem igazán lehetnének kiakadva. Vagy ha nekik ez nem tetszik, beszéljenek az intézmény vezetővel, hogy ne 17 óráig lehessen menni, hanem mondjuk 16:30-ig. De gondolom, mivel sokan négyig dolgoznak, nem érnének oda akkorra, ezért lett 17 óra. Tehát igazából jogos a felháborodásod. Inkább azért zavarja őket, mert addigra már csak a te gyereked van ott, ők mehetnének előbb haza, ha ő sem lenne már ott. Ha több gyerek is maradna még, akkor valószínűleg nem lenne ez.
2022. jan. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
Az nem lehet, hogy azért néznek rám csúnyán, mert a gyereked akkor már egy órája egyedül van, mindenki mást haza vittek a szülei és neki ez xarul esik?
2022. jan. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy normális. Viszont megszokott. Ha lenne kistestvér, akkor azért kapnád a beszólogatásokat, mert a gyereket nem rögtön ebéd után viszed haza.
2022. jan. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Szard le hogy néznek rád. Más szülő valószínűleg nem 4ig dolgozik. Nyilván csúnyán néznek rád de ha 17ig lehet menni akkor mehetsz te 16:58kor is, tény és való hogy sehol nem szeretik a zárás előtt beesoket (legyen az a sarki zöldséges vagy a media markt) de addig ki kell szolgálni mindenkit amíg nyitva vannak. Én ki is akadtam tavaly Görögországban hogy kitessekeltek egy ruhaboltbol h zárnak mikor még volt 40 perc a kitett tábla szerint, de persze csak az eladó cicababa baratnocskeje maradhatott bent..
2022. jan. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Lehet a mi ovinkba jár a gyereked.😄 Egész januárban csak azt kántálják az óvónők, hogy inkább tartsuk otthon a gyerekeket, ők leigazolják. Ahol kisebb tesó van, ebéd után vigye haza a nagyobbikat. Most, hogy a figyelmeztető sztrájk volt, megkérdezték, hogy szolidaritásból nem e tartanánk mi is otthon a gyerekeket. A kisebbik fiam utolsó éve szerencsére. Iskolában ez nincs. Ma is 10-re várták a gyerekeket. Ne foglalkozz velük, nekem az ovi egy marha nagy csalódás. A nagyobbik fiam szó szerint kivírult az iskolában, nem véletlen. A kisebbik jár iskolaelőkészítőbe hetente egyszer délelőtt. Nagyon szigorúak, a fiam mégis szeret ott lenni. Mondta, hogy az ovit nem szereti, mert ott csak a kiabálás megy.😊 Nálunk sajnos 20-30 éve a pályán lévők dolgoznak és ha jönnek is fiatalok, fél év és átveszik ezt a mentalitást.
2022. jan. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem szólnak semmit,nyílván nem is szólhatnak,de látom az arcukon.Engem ez azert háborít fel,mert basszus tényleg dolgozom,és akkor miért én érezzem magam szarul emiatt?

Már úgy voltam vele,hogy átiratom,de a barátnőim azt mondták higyjem el máshol se jobb :(

2022. jan. 31. 19:59
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem igaz, hogy miatta kell ottmaradniuk, mert ha nincs egy szem gyerek sem, akkor is a nyitvatartási időben ott kell lenniük. Amúgy én sosem értettem ezt, hogy más hogy oldja meg... Én vagy reggel nem tudnám vinni (férjem viszi) vagy du nem tudnám hozni a munkám miatt. Ilyen nincs hogy viszem és hozom is őket. Fogalmam sincs mit tennék ha egyedülálló lennék.


Amúgy szard le.. hát nézzenek csak csúnyán, ha éppen ehhez van kedvük.

2022. jan. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!