Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az óvoda 17-ig van nyitva,én...

Az óvoda 17-ig van nyitva,én 16.50-re érek a gyermekemért,miért néznek rám csúnyán emiatt?

Figyelt kérdés
Dolgozom.16.30ig, utána lóhalálában megyek érte. Nálunk kb.mindenkit elvisznek 16.kor. nem értem hogyan. Nyitva tartási időn belül megyek,és dolgozom,mégis csunya pillantásokat kapok, a dajka már körpe seperte a gyerekemet,az óvónő úgy igyekszik,beszélni se tudok vele. Most vigyem át máshova?
2022. jan. 31. 17:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Csak félek nehogy a gyerek igya meg a levét...
2022. jan. 31. 20:33
 12/14 anonim ***** válasza:
89%
Ah, csak nem. Az szánalmas lenne.
2022. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
61%

5-ig,nem 6-ig?

A legtöbb ovi 6-ig van nyitva.

5-kor összegyűjtik a gyerekeket az ügyeletes csoportba, és az aznapi ügyeletes óvónő várja a szülőket 6-ig.

Úgyhogy 5-ig mindenkinek maradnia kell, ha elviszik a gyereket hamarabb, akkor is

(Egy évig voltam óvónő, de más oviban is így ismertem. Eltérés persze lehet.)

Du. 5 óra még nem is késő.

2022. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
77%

Szerintem az óvónő tisztában van vele hogy dolgozol. Ezért nem hinném hogy ki kell, hogy akadjon.

Én is óvónőként dolgozok és tisztában vagyok vele, hogy ki az aki dolgozik és minden este a megszokott gyerekkel ülök.

És egy cseppet sem vagyok mérges.

Az óvónő akiről te beszélsz nem e kési le a buszt vagy valami ilyesmi?

2022. febr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!