Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » "Nem szeret az óvónéni! "...

"Nem szeret az óvónéni! " -mit mondjak erre a kisfiamnak?

Figyelt kérdés

A kiscsoportos kisfiamat az utóbbi napokban sírva hagyom ott az oviban... az óvónő szerint nem választottam le magamról :(

A kisfiam azt mondja rossz az ovi,mert xy néni mindig locsolja az arcába a vizet és nem szereti őt az óvónéni ...azt már az első napokban tapasztaltam,hogy a sírásra így reagál az óvónő,hideg vízzel mosdat ... az óvónő közölte is,hogy unja,hogy a kisfiam reggel sír ...de mit csináljak ragasszam be a száját? ha kérdezem a sírás okát,akkor az óvónőt emlegeti :(


2013. okt. 28. 14:18
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
61%

Már rég nem vinném...

Nem bánt, az ahogy viselkedik a gyerekeddel??

Ne az óvónőt akard kimenteni a gyerek előtt, hanem szegény gyerekedet védd meg az ilyen idiótától!

Meg szakadna a szívem, ha hagynám, hogy bárki így bánjon a fiammal...

2013. okt. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Vegyes csoport,kevés a kicsi ...az enyém nem volt csak bölcsis. Amúgy egy mézes-mázos óvónő.
2013. okt. 28. 14:37
 13/36 A kérdező kommentje:

Másnak mindenkinek jó...csak nekem nem? Kicsit problémás szülőnek érzem magam :(

Mert legszívesebben megfognám,és elhoznám,de mi a garancia,hogy máshol jobb?

2013. okt. 28. 14:39
 14/36 A kérdező kommentje:
Napok óta nem alszom és nem eszem,annyira bánt ez a helyzet.
2013. okt. 28. 14:40
 15/36 djudit ***** válasza:
100%
Nagyon felháborító, amit írsz. Keress más helyet a kisfiadnak, ahol szeretik a gyerekeket!
2013. okt. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 JnéHN ***** válasza:
100%
Máshol biztos jobb, mert ezt nem teheti meg, hogy ilyet tesz. Nálunk pl totál természetesnek veszik, hogy a gyerekek sírnak és segítenek is a probléma megoldásában. Úgy vannak vele, hogy ezt minden gyerek így éli meg és az a fura, ha valaki nem sír, vagy nem szomorú, vagy nem problémázik, tehát nem tűnik fel neki, hogy más közegben van és nem otthon. Szerintem beszélj az óvodavezetővel is és vidd el másik oviba. Azért kell beszélni a vezetővel, mert így akkor ő is tudomást szerez róla és tudni fogja, hogy lehet ezért nincs elég gyerek az oviban.
2013. okt. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ha sir a gyerek,az óvónő próbálja megvigasztalni,megsimogatja,nem hideg vizzel locsolja le...Ez tényleg durva...Pedig a mi óvónőink se mai csirkék,idősek,de ilyet nem igen tennének...
2013. okt. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami miatt nem szimpatikus neki a kisfiad, vagy te. Nem tehetne ilyet, nem is értem, hogy miért viselkedik így, mindenesetre az világos, hogy ez a helyzet a kisfiadnak nem jó. Ha én lennék a helyedben, másik csoportot, vagy másik óvodát keresnék neki.
2013. okt. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
96%

Ácsi ! Kicsit ellentmondásos, amit írsz. Először hideg vízzel spricceli a gyereket az óvónő, utána csak megmosdatja a sírókat. Az első tényleg durva, de a síró gyerekemet én is megmosdatnám, ebben semmi durvaságot nem látok.

A másik dolog, azt írod, a többi szülőnek semmi gondja az óvónővel. Mióta jártok oviba? A másik óvónővel milyen a kapcsolatotok?

2013. okt. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Semmi ellentmondás nincs benne...a kisfiam fogalmazott úgy,hogy locsolja az arcába...és valóban nem lenne gond,mindaddig,míg itthon nem ordítana a hajmosástól :(

Amit azóta csinál.

Nem tudom,hogy másnak van-e vele gondja,de neked nem lenne rossz,hogy a gyereked csak abban az esetbe fogadnák el,ha az óvónő elvárásainak tökéletesen megfelelne?

2013. okt. 28. 19:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!