Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » "Nem szeret az óvónéni! "...

"Nem szeret az óvónéni! " -mit mondjak erre a kisfiamnak?

Figyelt kérdés

A kiscsoportos kisfiamat az utóbbi napokban sírva hagyom ott az oviban... az óvónő szerint nem választottam le magamról :(

A kisfiam azt mondja rossz az ovi,mert xy néni mindig locsolja az arcába a vizet és nem szereti őt az óvónéni ...azt már az első napokban tapasztaltam,hogy a sírásra így reagál az óvónő,hideg vízzel mosdat ... az óvónő közölte is,hogy unja,hogy a kisfiam reggel sír ...de mit csináljak ragasszam be a száját? ha kérdezem a sírás okát,akkor az óvónőt emlegeti :(


2013. okt. 28. 14:18
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
A másik óvónőt szereti,ezért se szeretnék ovit váltani
2013. okt. 28. 19:42
 22/36 anonim ***** válasza:
Megszakad a szívem a kisfiadért! Válts ovit! Én anno csak a dadus nénitől féltem, mégis tönkre tette az egész ovis koromat. Kislányom szintén vegyes csoportban most kezdő 3 éves, néha még mindig sír, de bármelyik óvónéni van is reggel, az felveszi, ölébe ülteti, nem vizet locsol az arcába! Ráadásul a vegyes csoport egyik előnye (lenne), hogy több idő jut a síró picikre.
2013. okt. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

19-es!

Szép hogy próbálod az óvónő oldalát is nézni, de ha egy gyerek azt mondja, hogy "nem szeret az óvónéni", azzal mindent elmondott. Sajnos ez biztos hogy nem a gyerek/szülő hibája...

2013. okt. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
78%
MÁ-SIK O-VI! Most!
2013. okt. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
60%

Arra nem gondolsz,hogy a fiad füllent? Nem vèdem az óvónöt csak egy feltètelezès! Rákèrdeznèk,hogy a siró gyereket hogy nyugtatják meg,úgy hogy mindkèt óvónö ott van! Annyira hihetetlen hogy egy óvónö igy viselkedik.....

Az èn lányom is utálja a hajmosàst!

2013. okt. 29. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt...hogy a kérdès után szembesitenèm az óvônöt.....de lehet jobb lenne nektek egy mâsik ovi...viszont az fura,hogy a többi anyuka nem panaszkodik. Azèrt is feltètelezem,hogy mi van,ha nem is úgy törtènt,ahogy a fiad elmondja.
2013. okt. 29. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Jogod van másképp gondolni..viszont é ezt láttam a saját szememmel is :( ...kösz,hogy lehazugoztad a gyerekem!

Többi gyerek nem sír,akkor miért is panaszkodna a szülő? Sajnálom,hogy csak nekem van sírós gyerekem. :((

Te mit tennél a gyerekkel,hogy ne sírjon reggel??????????? Hogy ne zavarja az óvónőt? Őszintén várom az ötleted,mert akkor könnyebb lenne az életünk!!

...amúgy meg eddig a kádban búvárkodott a gyerek...

2013. okt. 29. 09:04
 28/36 anonim ***** válasza:
81%

Vidd akkor másik oviba, ennyi! Én is sok gyerek látok sírva bemenni a csoportba, nem hiszem, hogy azért sírnak mert az óvónő bántja őket! Ha ilyet tesznek, elküldenék őket! Azt sem hiszem, hogy csak a te gyerek sír az oviban, ezt kizártnak tartom! Kicsit elfogult vagy!


Nem lehazugoztam, annyit írtam, mi van ha füllent, minden gyerek szokott...vagy a tied szent?!

2013. okt. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Szerencsére az én lányom imádja az ovit, a gyerekeket, óvónőket, nincs vele gond, így nem tudok neked tanácsot adni! Az enyém inkább akkor sír, ha haza kell jönni, mert még játszana....
2013. okt. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

A másik dolog, pedig ezt az oviban kell elrendezni, szembesíteni kell az óvónőt úgy, hogy az óvodavezető is ott van...de ha nem így volt, ahogy a fiad mondja, elég kellemetlen lesz nektek!

A másik dolog a sírás nem kell, hogy idegesítse az óvónőt, elég fura hozzáállása van......idős vagy fiatal?

2013. okt. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!