Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » A gyerekeket tényleg kötelező...

A gyerekeket tényleg kötelező beadni az ovodaba 4 esen mert csak akkor mehetnek iskolaba 7 évesen vagy mikor kell beadni? És ha nem adom be mehet e suliba majd?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 12:32
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
A gyerkektol akik bantjak majd. Engem is mindeig bantottak kikozositettek igy most felnottkoromban is felek az emberektol.elnyomtak bantottak megalaztak. Mindenhol. Oviba suliba gimibe. A fosulinis kikozositettek es nem akarok draga ruhakat azert venni neki mert az a meno majd en varrok neki.voltam magantanulo 1 evig mert bantottak a gimibe.nem volt tanarom egyedul tanultam. Az angolra felfogadnek tanart tudom is hogy kit egy egyetemen tanar megbizhato ha elakadnek szoba johetne magantanar de a nagyjat en megtudnam tanitani neki tanmenet alapjan amit kikernek a sulibol. Az ovit ha lehet elmismasol ank. Amugy ha nem menne a dolog igen akkor mehetne suliba de sztem megy. Es igen az evvesztest azert kerdeztem mert azt akarom hogy minel elobb vegezzen.mar arra is gondoltam elkezdem mar most tanitani es hamarabb is vegezhetene 16 evesen mar erettsegizhetne.de igazabol ha nem akar tanulni van annyi vagyonunk hogy a lakasok kiadasabol egsez eleteben megelne en sem hasznositon a diplomam az utcara is csak akkor megyek ha muszaly
2014. júl. 1. 15:11
 22/46 anonim ***** válasza:
67%

Jajj...


Van elég vagyonotok, de nem adod magániskolába sem?

Attól, mert téged kiközösítettek, majd őt is biztosan ki fogják?


Diplomás vagy és MUSZÁLY?????????????

(Így szerintem már az általános iskola kb. 5 osztály nyelvtan tantárgyat is inkább fizetősben nyomjátok :)


Szerencsétlen gyerek...

2014. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
66%
Most vagy kamuszagot érzek, vagy a kérdező nagyon nem 100-as?
2014. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
40%
Utolsónál a pont! :D Ilyen helyesírással és fogalmazással vetted a diplomádat kérdező. Egyébként rakj már léci fel egy képet a gyerkőcről,nem tudom elhinni,hogy olyan mimóza gyereked lenne,hogy annyira kéne félteni őt! Én gyermekem is "mimóza" volt,félt a gyerekektől is,de mégis beadtam 4 évesen oviba és nem azért,mert muszáj volt,hanem pont azért,hogy szokja a közösséget,szokja a gyerekeket és a szabályokat. Nagyon féltettem én is,nehogy bántsák! És képzelt,szinte azonnal beilleszkedett,neki lettek a leghamarabb barátai,a legtöbb gyerek imádja a csoportban,ő is szeret járni,szerelme is lett nagyon hamar :) Előfordult,hogy lökdösték,megütötték stb a gyerekek,de nem vette annyira zokon,nem okozott nála komolyabb törést. Inkább megtanulta megvédeni magát,ami nem hátrány. Én nem bánom,hogy ovis,sokat tanul ott és végre vannak barátai :)
2014. júl. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
44%
Kedves kérdező, első körben megtaníthatod majd rá, hogy a leírt mondatokban szoktunk vesszőt is használni, meg nem cserélgetjük összevissza a betűket, és néha visszaolvassuk, amit írtunk, hogy zavaros-e, vagy érthető mások számára. Ha ez megy, akkor jöhet majd az atomfizika, meg az üzleti angol, némi logaritmus-számítással és természetrajzzal egybekötve.
2014. júl. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
29%

tényleg kamu szaga van...

azt mondod majd, hogy beteg? mi bemész a kórházba és kérsz egy igazolást, hogy rákos a gyereked? már ne haragudj, de ez viccnek is durva! gondolkodj már, itt anyukákat próbálsz hülyíteni, menj inkább strandra a barátaiddal, ne a gép előtt töltsd a nyáriszünetedet!

2014. júl. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
29%
2015 öszétöl lesz kötelező 3 éves kortol az óvoda ,jobbat tesz egy normális óvoda a gyereknek ,mint az anyuka szoknyája .
2014. júl. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
40%

Magántanulónak lenni nagyon körülményes ilyen kicsinek, ha nincs pedagógusi végzettséged, akkor nem is lehet.

Én ismeres autista kisfiút, aki magántanuló lett, de ugye az más tészta és ott anyuka is pedagógus volt, még így is állandóan papírokat, igazolásokat kajtattak és folyamataosan harcoltak valakivel vagy valamilyen intézménnyel.


Van egy tanrend, amit követni kell, év végén meg "vizsgáznia" a gyereknek. Ha nem vagy szakember, már az első évben el fogtok vérezni ezzel.


Ha nem iratod be oviba vagy suliba, amikor az már kötelező lenne, azon nyomban a jegyzőhöz fordulnak és egészen a gyámhatóságik elmennek.


Az én egyik fiam már 6 éves, de szeptemberben még nem megy suliba, az ovi beleegyezésével, egyetértésével, le is lett dokumentálva, de még így is kötelező volt bemennem az iskolai beiratásra, vinni a lepecsételt papírjainkat, hogy az ovi az ott tartását javasolna.


Szóval nem úgy van az, hogy gondolsz egyet és magántanulók lesztek.


Milyen betegségre gondoltál? Ha nem halálos beteg, akkor ugyúgy kell iskolába járni, ha cukorbeteg, ha hiperaktív, ha végtaghiányo, ha mozgássérült, ha autista stb.

2014. júl. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
Asthmas es sokat betegeskedik jarunk orvoshoz bar mar abban sem bizunk nem szedi már a gyogyszereket es lass csodat jobban van mint mikor szedi. Meg pánikbeteg vagyok én és rajta is latom a jeleket már fél a közósségben nem mer utazni sír. Ezt az orvsobak is elmondom meg aki ek kell lesz igazolasa
2014. júl. 1. 19:00
 30/46 anonim ***** válasza:
60%
Ráragasztottad szegény gyerekre is a saját betegségedet! :( Pánikbeteggé tetted őt is! HA mindig azt hallja,hogy jajjj,te beteg vagy,ne menj oda a gyerekekhez,mert megvernek,ne menj be a játszótérre,mert leesel valahonnan,ne nézz rá az utcán senkire,mert elrabolnak, akkor persze,hogy félni fog mindentől és pánikos lesz,mint te! Egyébként az asztma nem olyan betegség,amitől ne járhatna közösségbe! Sőt,a sport és a friss levegő kötelező az asztmásoknak! De mindegy,te tudod...
2014. júl. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!