Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » A gyerekeket tényleg kötelező...

A gyerekeket tényleg kötelező beadni az ovodaba 4 esen mert csak akkor mehetnek iskolaba 7 évesen vagy mikor kell beadni? És ha nem adom be mehet e suliba majd?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 12:32
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
Látom nem értetek.,
2014. júl. 1. 20:37
 32/46 anonim ***** válasza:
65%

Én értelek, de ez nem azt jelenti, hogy egyetértek. Ilyen betegség mellett gyereket vállalni..., ez már eleve kicsit felelőtlenség volt. Sokan elbagatelizálják, de a pánikbetegség egy nagyon súlyos kórkép.

A te feladatod, hogy boldog felnőttet nevelj a gyerekedből, az hogy az elkövetkezendő 20 év alatt kialakíts benne gey egészséges önbizalmat, meg kell tanítani élni ebben a világban, alkalmazkodni a körülményekhez, szót érteni másokkal. Nem lehetsz mindig mellette, te is megöregszel, ő meg ott fog állni és sokkolja majd, hogy mennyire nem ismeri az embereket, hogy nem tud beilleszkedni sehova.

A saját boldogtalanságodból okulnod kéne, ennek nem ez a menete.

A legjobbat szeretnéd a gyereknek, de ezt nem biztos, hogy most jól is csinálod.

2014. júl. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
Én boldog vagyok a gyerekem is boldog párkapcsolatban élek a gyerek is boldog csak az emberek bantanak minket még ti is bantotok pedig itt maskorbmgszoktak hallgatni es kedvesek szoktak lenni a gyerekem szeretem őrülten ezert nem akarom hogy bantsak ertitek?.
2014. júl. 1. 21:08
 34/46 A kérdező kommentje:
A szomszed is elkezdte a gyerekemrehogy milyen dundi mi jogon mondja ezt a gyerekre? Agyerek meg sirt napokig es kerdezgeti hogy o dundi. Nem dundi normalis sulyu gyerek eleteros egeszseges kis gyerek. Es erre mondja nagy gunyosan hogy tudom e hogy 4 eves gyerek mar ovodaba kene jarnia meg hogy 2015 tol szeptembertol mar 3 éves kortol kotelezo es ezert jott a kerdesem is. Miert bant a szomszed is mit szol bele a dolgainkba es mit gunyolodik a gyerekemen? Nem egy duci gyerek csak eleteros nem egy girnyo fajtaju
2014. júl. 1. 21:13
 35/46 A kérdező kommentje:
Azzal is jn a szomszed küln kérdést akartam kiirni de most mar leirom itt hogy miert nem voltunk a kozgyulesen meg be kell am fizetni a plussz penzt fizessuk be mi jogon oktatgat minket ki hogy fizessuk be gondolja nem tudunk olvasni? Es mindenert beszologat meg becsonget mar a csengot ki is kapcsoltuk hogy hozzon e valamit a boltbol mar megmondtam neki mi nem akarunk baratkozni nem falun vagyunk.mo falurol jött azt hiszi pesten is ez a módi
2014. júl. 1. 21:15
 36/46 anonim ***** válasza:
71%
Ez az a nagy bántás, ami miatt minden emberi kapcsolatot kerülni kell? Hogy hozzád mernek szólni? A saját hozzáállásodat is felülvizsgálhatnád.
2014. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 Vilcsianyuja ***** válasza:
62%
Sürgősen kezeltesd a pánikbetegséged. A gyereked érdekében (is). Így szociopatát nevelsz belőle. Van párod? Már bocsáss meg, de ő hogy bírja elviselni a betegségedet, és mit szól ahhoz, hogy módszeresen el akarod szeparálni a gyereket a külvilágtól?
2014. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
62%
hú,veled nagy gázok vannak,szerintem is kezeltesd magad!
2014. júl. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
62%
Abba is gondolj bele, te hogyan viselkedsz másokkal. Te mit éreznél, ha felajánlanál egy kedves gesztust, de "köszönöm" helyett azt kapnád, hogy ne merészelj barátkozni, egy lakótársad elbliccelné a kötelességét, de megsértődne, ha megkérnéd, hogy pótolja, vagy törődnél annyira a szomszéd gyerek egészségével, hogy figyelmeztesd a szüleit, ha kívülről úgy tűnik, hogy veszélyeztetik, de egy szót se szólj, mert milyen jogon van véleményed. Na ez az igazi rosszindulat az embertársak iránt.
2014. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
Hogy viselné? Mi összetartunk egyek vagyunk azonos nézeteket vallunk ezek közös döntések.ő is csak a munka miatt jár ki.es kezelnek ott ismertem meg a párom is és az orvso is mondta hogy jót tett nekem hogy összejöttem a párommal. De már ritán mgyünk csak a párom felirtaja a gyógyszereket mert az egyik csoporton mi voltunk a téma és így már nem megyünk ha minden szem ránk szegeződik
2014. júl. 2. 00:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!