Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha kijelentik hogy nem mehet...

Ha kijelentik hogy nem mehet a gyerek de én mégis viszem mit tehetnek?

Figyelt kérdés
2 gyerekem jár oviba már 1 éve idejárnak de soha nem voltam szülőin, mert megkérdeztem és azt mondták hogy gyerekkel nem lehet menni. Elegem van abból hogy lenéznek a faluba és mindenki arról beszél hogy nem érdekelnek a gyerekek mert nem járok el a szülőire ezért úgy döntöttem hogy bizony én 3 gyerekkel fogok odaállitani a következőre. A kérdésem az lenne hogy ilyen esetben mi lesz? Elküldenek? Rendőrt hivnak? Ha esetleg engeik hogy maradjunk akkor a gyerekeimmel fognak rosszabbul bánni? Szerintetek?
2015. ápr. 2. 10:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
97%

48. válaszoló vagyok.

a lepontozás helyett egy KÖSZI is megtette volna, de amint látom, nem az eleganciádról vagy híres.


Mi az, hogy nem sok értelme volt, hogy írtam?

Csak mert nem egyezik a véleményünk?


Csak mert egy gyermekem van?


Tudom, fel fogsz mélységesen háborodni (szíved joga, ha már sértegetsz!), de ha ilyen alapvető, a gyermekekkel kapcsolatos dolgokat nem tudsz megszervezni, lebonyolítani 3 gyermekes anyaként és nincs más ötleted, csak a konfrontálódás a gyermekeidet ellátó intézménnyel, akkor itt gondok vannak nálad.


Egyébként igen, CSAK 1 gyermekem van, viszont nem értem, hogy ez miben akadály? A véleménynyilvánításban? Vagy mert te úgy vállaltál hármat, hogy még a szülői értekezlet sem fér bele?


Gratulálni nem tudok hozzá, de ha te ettől jobb és különb embernek képzeled magad nálam, akkor lelked rajta és egészségedre.


Rendőrt hívna az óvoda? Jesszusom.

És igen. Valószínűleg van véleménye a gyermekeidet gondozó-nevelő óvónőknek, dadusoknak is az olyan szülőkről, akik egyetlen egy alkalommal sem bírnak elmenni egy NEKIK, az ő és a gyermekeik érdekében tartott értekezletre.

Nekem is megvan a véleményem.


:)

2015. ápr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 A kérdező kommentje:
Nem adok a véleményedre ha nem gond. És nem szokásom a pontozás sem, megtették helyettem mások is.
2015. ápr. 2. 16:22
 53/79 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell adnia véleményemre és le is lehet pontozni, akkor is téged minősít a kérdés :)


Tudod mit?

Igazad is van, ne is menj el, minek. Hiszen úgysem tudod és nem is akarod megoldani.

Különösen elegáns és szép beszólás volt, hogy az óvónő menjen és vigyázzon a gyerekedre- gondolom ingyen gondoltad, munkaideje után, csupán a te passzidónak engedemeskedve :)


Gondolom nem érdekel sem a fejlődésük, sem a közösségben betöltött szerepük, érettségük.

Mond ezt a rendőrös, vérlázító stílusú ötletedet az óvónőknek is- legalább lesz okod a neten hőbörögni, hogy nem szeretnek és lenéznek téged :)

2015. ápr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 A kérdező kommentje:

"A kérdező kommentje:


Anyáknapjára és karácsonyi műsorra vittem a picit is, éshát mindenki vitte. Télapót nem tartottak. Igazábol itt 1 csoport van, 20 gyerekkel, úgyhogy nincs sok gyerek de azért a dadus ott lehetne abban az 1 órában. Még úgy is jó lenne ha nem ingyen, hanem pl gyerekenként 500 ft lenne hogy vigyázzon rájuk. Mindenkinek megérné.

"

2015. ápr. 2. 16:29
 55/79 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem 48-as válasza annyiban volt értéktelen, hogy nincs másik gyereke, akit le kell passzolnia a szülőik nélkül, a kisfia meg ott lehet a szülői időtartama alatt is az oviban. Tehát annyi a dolga, hogy ott legyen, a gyerek meg van oldva.

A kérdezőnél nem ez a helyzet, és nálam sem. Több gyerek, köztük pici is, és az ovi mereven elzárkózik az elől, hogy bevigyük a kicsit, vagy a másik szobában lehessenek felügyelet alatt a gyerekek. Segítség meg nincs.

Lásd be 48-as, a te helyzeted ettől erősen eltér.

2015. ápr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
95%
Én is falun élek,de senki ne mondja nekem,hogy nincs segítség.Nekünk már nem élnek a szuleink,tesóm nem itt lakik,de meg lehet oldani.Férjem nem csinál programot magának Estére,vagy ha mégis,babysittert mindenhol lehet találni.Úgyhogy ez a nincs segítségem duma elég gáz.
2015. ápr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 A kérdező kommentje:
Hova tart a világ? :D
2015. ápr. 2. 17:58
 58/79 anonim ***** válasza:
78%
Lehet nem jó irányba halad a világ,de hidd el,hogy mindig van segítség.Mindenhol van egy aranyos szomszéd,főleg falun.Városban kevesbe segítőkészek.
2015. ápr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 A kérdező kommentje:
De jó neked hogy mindent tudsz :)
2015. ápr. 2. 18:09
 60/79 anonim ***** válasza:
94%
Hol van az apuka? Róla egy mukkot nem írsz.
2015. ápr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!