Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha kijelentik hogy nem mehet...

Ha kijelentik hogy nem mehet a gyerek de én mégis viszem mit tehetnek?

Figyelt kérdés
2 gyerekem jár oviba már 1 éve idejárnak de soha nem voltam szülőin, mert megkérdeztem és azt mondták hogy gyerekkel nem lehet menni. Elegem van abból hogy lenéznek a faluba és mindenki arról beszél hogy nem érdekelnek a gyerekek mert nem járok el a szülőire ezért úgy döntöttem hogy bizony én 3 gyerekkel fogok odaállitani a következőre. A kérdésem az lenne hogy ilyen esetben mi lesz? Elküldenek? Rendőrt hivnak? Ha esetleg engeik hogy maradjunk akkor a gyerekeimmel fognak rosszabbul bánni? Szerintetek?
2015. ápr. 2. 10:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy hogy hol van, ő nem tud rájuk vigyázni soha.
2015. ápr. 2. 18:14
 62/79 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy mindegy. Kismillió ilyesmi kérdést feltettél már...
2015. ápr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 A kérdező kommentje:
A kérdésem szempontjából nincs jelentősége.
2015. ápr. 2. 18:33
 64/79 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk én az egy gyermekemet sem mertem volna úgy vállalni,hogy az Apja esetleg nem ér rá.Nemhogy hármat.Bátor nő vagy...
2015. ápr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:
78%
Kezd unalmas lenni a rébuszokban írogatásod...ezt élvezed netán? Nem vagy őszinte nő. Vannak gondok veled bőven:S
2015. ápr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 A kérdező kommentje:
Kezdesz unni? Sebaj legalább kevesebb lesz a semmit nem érő válaszból.
2015. ápr. 2. 18:48
 67/79 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom a kérdezőre írtad,hogy rebuszokban irkal.Egyetertek,nem tudom mért nem meri,akarja őszintén elmondani mi a baj.Itt ugysem tudja senki senkiről hogy kicsoda,honnan ír.Mondjuk nehéz úgy tanácsot adni,ha nem őszinte valaki.
2015. ápr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 A kérdező kommentje:
Mert nemrég feltettem egy kérdést, fogalmam nincs már miről, de az is veszekedésbe torkkolt, akkoris ilyesmi dologrol volt szó. Leírtam hogy apuka napi néhány órát van itthon akkor is alszik, és a végén legalább 20x az arcomba vágták hogy nem is dolgozni jár hanem nője van. Ezért ha lehet én nem beszélnék róla. Igy remélem érthető és ti sem fogtok róla beszélni.
2015. ápr. 2. 18:52
 69/79 anonim ***** válasza:
100%
Olvastalak ott is. Meg sok más kérdésnél is. Neked még a szülői értekezlet is kikapcsolódás lenne. Annál a kérdésnél is rengeteg jó ötletet kaptál, de csak a sorozatnézés, netezés...
2015. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:
7%
Igy már más.Őszintén sajnálom,hogy nem pont a legkönnyebb az életed.Kitartás,nyiss az emberek felé,biztos találsz segítséget a gyerekek mellé.
2015. ápr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!