Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha kijelentik hogy nem mehet...

Ha kijelentik hogy nem mehet a gyerek de én mégis viszem mit tehetnek?

Figyelt kérdés
2 gyerekem jár oviba már 1 éve idejárnak de soha nem voltam szülőin, mert megkérdeztem és azt mondták hogy gyerekkel nem lehet menni. Elegem van abból hogy lenéznek a faluba és mindenki arról beszél hogy nem érdekelnek a gyerekek mert nem járok el a szülőire ezért úgy döntöttem hogy bizony én 3 gyerekkel fogok odaállitani a következőre. A kérdésem az lenne hogy ilyen esetben mi lesz? Elküldenek? Rendőrt hivnak? Ha esetleg engeik hogy maradjunk akkor a gyerekeimmel fognak rosszabbul bánni? Szerintetek?
2015. ápr. 2. 10:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
77%

XX. kerületben, de ezzel csak azt szerettem volna szemléltetni, hogy hacsak nem utálnak a faluban, mint a sz art, akkor kizárt, hogy ne lenne egy ember, aki ne vállalná el őket egy órácskára.

Nincsenek unokatestvéreid, iskolás barátnőid, felesleges 1000 forintod,ami odaadhatnál egy középiskolásnak, hogy vigyázzon rájuk?

Szerintem itt nem az a fő gond, hogy ki vigyázzon rájuk, hanem, hogy nagyon nem akarsz te eljárni ilyenekre. Akkor meg ne menj.

Majd egy alkalommal majd fél órával korában viszed be reggel a gyerekeket, elnézést kérsz, hogy bokros teendőid nem tudtál eljönni, és érdeklődsz miről maradtál le. Röviden biztosan összefoglalják.

Ennyi.

2015. ápr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. ápr. 2. 11:35
 23/79 anonim ***** válasza:
63%
Három gyerek mellett ilyen élhetetlen vagy?! Nem tudsz megoldani egy szülőit? Nem is akarod!
2015. ápr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 anonim ***** válasza:
45%

Én mondjuk viszem a gyerekeimet a szülőire, sose kérdeztem szabad-e. Egyszer az elsős tanítónéni nézett rám furán, kérdeztem ugye nem baj? Akkor mondta: hát ha tudnak viselkedni. Azóta nem győzi őket dícsérni. Ha nem ülnének meg nyugton 1,5 órát színezéssel akkor nem vinném, bár én se mennék. Nálunk a szülői semmit sem ér, a mi a gyerekkel kapcsolatos azt hétközbe megbeszéljük. bár oviban olyan sok nincs. Amit fizetni kell azt mindig kiírják. És úgy álatlában mindent kiírnak. Gyakorlatilag fölösleges 1,5 óra elpocsékolása a szülői minálunk. De elmegyek. Viszont mihelyt szólnának, nem mennék, Biztos nem fizetnék senkinek a semmire. De ezt tényleg úgy mondom, hogy a ygerekeim szépen végigülik, egy hangjuk nincs, egy sóhajtozás sincs, hogy unják. Ha nem tudnák ezt megtenni és zavarnák a szülőit nem vinném.

Egyébként nem vitetnek el, nem lesz semmi, legfeljebb ezért fognak megszólni, hogy neked mondták, mégis az ellenkezőjét tetted. Így is úgy is megszólnak. Bár ez engem hidegen hagyna. A lényeg ne zavarják a szülőit.

2015. ápr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 anonim ***** válasza:
60%
Persze, csak más egy elsős, aki már érti, meg hozzászokott, hogy órán is csendben kell lenni, meg más két óvodás, akik esetleg belefeledkeznek a játékba, és hangosak lehetnek.
2015. ápr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. Az ovisokkal nem lenne gond, ők már tudnak nyugiba lenni, de a picivel sztem lennének gondok. Pl ő a védőnőnél is parádézik :)
2015. ápr. 2. 11:45
 27/79 A kérdező kommentje:
24-nek szántam
2015. ápr. 2. 11:45
 28/79 A kérdező kommentje:
Miért kellett lepontozni? Talán ő az egyedüli aki a kérdésre válaszolt, mindenféle puffogás nélkül. Érdekesek vagytok.
2015. ápr. 2. 11:46
 29/79 anonim ***** válasza:
66%

Az érdekesek ti vagytok, akiknek nem esik le a tantusz, hogy mi az: SZÜLŐI ÉRTEKEZLET!


Hol van a férjed?

2015. ápr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 A kérdező kommentje:
Hát ha ennyire fontos a SZÜLŐI ÉRTEKEZLET, akkor valamelyik ovónö jöjjön és vigyázzon rájuk addig amig elmegyek.
2015. ápr. 2. 12:03
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!