Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Valóban ingyenes lesz az...

Valóban ingyenes lesz az óvodai étkezés ősztől?

Figyelt kérdés
2015. jún. 30. 18:55
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
55%
Irigy nem vagyok, főleg rád, nyugodj meg. :) Én szoktam gondolkodni, mielőtt beszélek. Tudod ez nem függ a gyerekszülések számától, mindenre azért nem jogosít fel, hogy van néhány gyereked. Ez nem verseny, vagy igen?
2015. júl. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
27%

Az első válaszolót mi jogosítja fel rá, hogy leszólja a nagycsaládosokat?

Neked is annyi eszed van, hogy minden nagycsaládost egy kalap alá veszel azokkal, akik a segélyre szülik a gyerekeket. De milyen jó lesz, ha lesz nyugdíjad. Szerinted többségbe kinek a gyerekei fizetik majd a járulékokat, hogy te is kaphass nyugdíjat. Mert 1 gyerek nem elég egy leendő nyugdíjas nyugdíjának a kifizetéséhez. Én nagyon sajnálom, hogy nem vezették be, a gyerekek számától függő nyugdíj összegét. Mert az 1-2 gyerekesek szidják a nagycsaládosokat, de a magyar nagycsaládosok rendes, normális, adófizető embereket akarnak a gyerekeikből nevelni.

Tehát még egyszer megkérdezem, mit dirigálsz itt a 4-5. válaszadónak. Mert leírta a véleményét az 1-es válaszolónak? És? Igaz van a 4-5-ös válaszadónak? Neked sincs jogod itt dirigálni neki. Nem ki kezdtük, hanem rögtön az első válaszoló a földig tiporja a nagycsaládosokat.

Na, meg talán tisztelet annak nem, aki havonta több százeret le is adózik, meg rendes adófizetőket akar nevelni, 4-et, hogy az olyan senkiknek mint, te, akiknek savanyú a szőlő, vénségükre legyen miből kifizetni a nyugdíját. Ez a nagy igazság. Nekem nincs bajom az 1-2 gyerekesekkel, de akik ilyen nagyszájú senkik, azok jobb, ha csendben maradnak.

2015. júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
39%

"Tehát még egyszer megkérdezem, mit dirigálsz itt a 4-5. válaszadónak."

Egyrészt, ha kérdezed, akkor kérdőjel kell.

Másodszor, idézd, már egyszer kértem! Nem tudod, tehát továbbra sincs igazad. Ismered azt a szót, hogy dirigálni? Pont azt teszed azzal, amikor megmondod, hogy mit csináljak. Ezt sem én tettem.

Harmadszor, ha szerinted ez a dirigálás (nem ez egyébként, és olvass utána bátran, nem szégyen) akkor pont annyira semmi közöd hozzá, mint nekem, hogy ki mit válaszol. Akkor te minek is kötekedsz velem? :)

Negyedszer, nem az a bajom vele, hogy nagycsaládos, hanem hogy fel van háborodva valaki véleményén (tehát neki szabad "dirigálni"), közben meg hülyeséget válaszolt a kérdésre. Engem marhára nem érdekel, kinek hány gyereke van, az nem érdem, hanem döntés.

Ezek a tények, akárhogy is fáj.

2015. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
52%

Jaj, te szegény 23-as. Ha már csak egy kérdőjel véletlen lehagyásába tudsz belekötni, akkor jobb, ha nem is írok semmit:)

Amúgy neked sincs jogod beleszólni abba, más mit ír, tehát, akkor te miért szóltál bele abba, amit a 4-5. válaszadó írt? (Kérdőjellel a végén:)).

Amit az egyes írt, az meg akkor is felháborító, hogy minden nagycsaládost egy kalap alá tesz. Szüljön ő is és ne háborogjon. Ha meg fizetnie kell, akkor így járt. Ennyi.

2015. júl. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
33%
Tehát 23-as? Minek osztod az észt, hogy a te szavajárásoddal éljek! (Felkiáltójellel a végén:))
2015. júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
84%
"kedves" nagycsaládosok. nem veszitek észre hogy ti ugyan úgy lealázzátok az egyes válaszolót, tehát nem vagytok egy fokkal sem különbek, csak mert van egy rakat gyereketek?
2015. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
25%

egy rakat gyerek?! Az mennyi?


Nekem 3 van, de kapaszkodj meg, első, a 100 fős iskolában csak mi fizettünk a kajáért, a többiek érdekes módon rászorulók...kamionos apukával, egy szem gyerek, átjelentkezések, orbitális csalások árán!!!

2015. júl. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
34%
mennyi a rakat? pont annyi amennyitől nagycsaládosnak számít valaki. Engem nem érdekel ki fizet és ki nem, csak az szórja a szemem, hogy szapuljátok az egyest, holott ti is ugyan azt csináljátok.
2015. júl. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Értelmes válasz volt:)
2015. júl. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

Kedves 26-os, talán nem kellett volna az elsőnek sem ezt írnia és akkor a nagycsaládosok sem írnának olyanokat, amiket írtak.

Nekem magamtól eszembe sem jutna az 1-2 gyerekeseket bántani. Az első meg minden előzmény nélkül kezdte bántani azokat, akik ingyen kapják majd az étkezést az oviban. Ennyi. Akkor nehogy már szó nélkül maradjon az amit írt.

Nekem is 3 gyerekem van, DE, nekem is volt 1 gyerekem, majd 2 gyerekem csak és végül lett egy 3-dik is.

Az oviban félárat fizettem, mert állambácsi azt mondta, ennyit kell, ha teljes árat kellett volna, akkor annyit fizettem volna. De a fiam csoportjában van olyan kisgyerek, akinek nincs testvére, magyarul a szüleinek 1 gyereke van, de ingyen eszik, mert jogosult arra a gyermekvédelmi segélyre, vagy mi az. Én 3 gyerekesként nem vagyok jogosult. Akkor ki is kapja ingyen eddig a kaját az oviban? Kinek a gyerekei? Ez nem gyerekek számától fügött eddig sem hanem jövedelemtől. Az, hogy most a 3 v. többgyerekeseknek nem kell fizetni szintén az állam döntése, mi nem tehetünk róla.

2015. júl. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!