Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Egy óvónő, dada, esetleg...

Egy óvónő, dada, esetleg konyhai alkalmazott ráüthet a gyerekre és gúnyolhatja?

Figyelt kérdés
Most ment először oviba a kisebb fiam és a nagyobb mondta, h múlt7en az óvónő ráütött a kisebb kezére, ma meg a konyhás. Először verekedett egy másik fiúval, de csak ő kapott, most meg az asztalon volt. Tudom, h nem szép dolog, és mindig mondom neki, h mit szabad és mit nem, de sztem akkor sem kéne egy idegennek ráütnie. Minket sarokba állítottak, ha rosszak voltunk. Legelső nap pedig paradicsom leves volt az ebéd, de nem szereti és mondták neki h meg kell enni elsírta magát. Ekkor az egyik óvónő azt mondta neki, h ezt a hisztit tartsd meg otthonra anyádnak és utánozni kezdte ahogy sír. Tudom, h nem szentek a gyerekeim, de azért vannak határok, mert ahogy visszaemlékszem nekem nincsenek ilyen emlékeim és a kicsi már nem megy szívesen oviba... Mit tegyek? Rákérdezzek?
2015. szept. 28. 17:10
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy ilyen biztos nem fordult elő. Sejtettem, hogy valami hasonló lesz a válasz. Most már legalább tudják, hogy tudok róla, úgyhogy nem hiszem hogy lesz hasonló eset. Balhét nem csináltam, mert nem akarom, hogy a gyerekeimen csattanjon a dolog. Már túl vannak rajta, megtörtént, remélem többet nem fog. Tudjátok, én is szívesen vertem volna az asztalt, de nekünk nincs más óvoda lehetőségünk és előretekintőnek kell lennem... Nagyon köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek tényleg!
2015. okt. 8. 07:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!