Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Aki nem dolgozik, az kiveszi...

Aki nem dolgozik, az kiveszi a gyereket nyára az oviból?

Figyelt kérdés

Most kérték emg, hogyha tehetem, és nem gond, akkor maradjon itthon a nyáron, mert vége a szorgalmi időszaknak, és összevont csoportok van.

Nem gond,én szívesen itthon fogom, szerwtek vele lenni, de a kisfiamnak még fog szakadni a szíve, ha nem mehet. Imádja az ovit, a gyerekeket, itthon egyedül van, nincs kistesóm,csak anya, én még már nem tudom úgy lekötni, kevés vagyok neki.



2016. jún. 9. 09:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
41%
Nálunk mindig van összefüggő négy hét szünet. Akkor szoktak csak itthon lenni, amúgy délig vittem őket, mert szerettek járni.
2016. jún. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Itt is lesz leállás augusztusban, egy hónap, akkor egyértelmű, hogy nem megy, de azt kérték, hogyha meg tudom oldani, akkor jövő héttől szeptemberig nem menjen. Én nyilván meg tudom oldani, csak neki nem lesz jó. :(
2016. jún. 9. 09:46
 3/30 anonim ***** válasza:
81%

Ötödik nyár lesz, hogy kiveszem őket az oviból a nyárra. Most már a legnagyobb iskolás, neki úgyis max a béna napközis tábor lenne, ahová nem is szívesen menne.

Mondjuk hárman vannak, nem unatkoznak, mennek a nagymamákhoz is sokat, alig várják, hogy végre ne kelljen menniük minden reggel. :)

2016. jún. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
25%
Nem maradt otthon egész nyárra. Nálunk csak 2 hét a szünet, azt megtoldottuk eggyel, aztán volt hogy még itthon maradt néha. Amíg nem dolgoztam általában szeptemberben nyaraltunk, volt hogy akkor maradt otthon +3 hétre. Néha már rágta otthon a fülemet, hogy szeretne a barátaival is játszani.
2016. jún. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
23%
1. vagyok, bízd a gyerekre, szeretne-e menni.
2016. jún. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
21%
beszéld meg velük,hogy legalább délig had mehessen
2016. jún. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
74%
Én nem viszem, 3an vannak testvéren, ha itthon van a nagy aki iskolás a kisebbek se szívesen mennek oviba amit meg is értek, iyenkor itthon játszanak, kint vannak, megyünk kirándulni stb... én szeretem ha végre a mindennapos rohanás után együtt lehteünk kicsit!
2016. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
48%
Én nem viszem nyáron a kislányomat. Nem mondták , hogy ne vigyük de én így tartom jónak. A barátaival majd találkozik délután, napközben meg velem és a kistesójával lesz, majd kitalálok neki jó sok programot. Azért valamilyen szinten elkeserítő, hogy ennyire nem tudtok a gyerekeknek megfelelő programokat, időtöltést kitalálni, hogy vágynak az oviba ahol van 20-30 gyerek, főleg amikor összevont csoport van akkor még az óvónő is idegen. De szívesebben van ott mint otthon...azért ez elmond valamit. Az én lányom már alig várja, hogy ne kelljen mennie.
2016. jún. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
35%
Viszem.Mindenki viszi 2 szülőt kivéve,pedig rengetegen nem dolgoznak a csoportban.Megkérdeztem a lányom,ő akar-e menni,azt mondta igen.Úgyhogy megy.Bár nekünk semmit nem szóltak erre az óvónők.
2016. jún. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
46%

8-as:úgy hiányzott egy ilyen őszinte, tiszta válasz, mint a tiéd:) gondolom,bp-i vagy,ahol minden bokorban gyerekeknek való program van.


egy kisvárosban ez kicsit másképp néz ki. baj lenne, ha az anyukák elhinnék neked, hogy aki nem tud 3 hónapon át minden napra valami jó kis programot szervezni a gyerkőcnek,azzal valami baj van. főleg, ha otthon van mondjuk egy újszülött kistesó,és a nap nagyobb részben az a program, hogy az anyuka őt szoptatja,altatja, pelenkázza.

2016. jún. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!